SuperSport HMNL, doigravanje, Finale, 06.05.2024, 19:00 h, Zagreb, Dom sportova 2
Futsal Dinamo
0:2(0:0) Olmissum
Jeremy Bukovec 39'
Antonio Sekulić 40'

Velika pobjeda Omišana u tvrdoj utakmici u Zagrebu za poravnanje u finalnoj seriji

Branimir Korać • ponedjeljak, 06.05.2024.

Olmissum je napravio ono šo što je i došao u Zagreb. Nadao se barem jednoj pobjedi, došao je do nje slaveći u drugoj utakmici s 2:0 čime je poravnao na 1-1 u seriji...

Frane Despotović

Nakon što je Futsal Dinamo slavio u dramatičnoj prvoj utakmici finalne serije SuperSport HMNL-a, u drugoj utakmici Olmissum je ipak odnio pobjedu 2:0 te tako izjednačio u seriji na 1-1. Velika je to pobjeda Omišana koji sada imaju dvije utakmice na svom parketu i tako priliku otići do kraja.

Igraj na utakmice futsala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Junak Olmissuma bio je sjajni vratar Vinko Rozga koji je bio nesavladiv, obranio je niz teških udaraca i najzaslužniji je što frustrirani domaći napadači nisu uspjeli slaviti.

U oba poluvremena Futsal Dinamo je imao više udaraca i bio je opasniji, međutim gostujući vratar u gotovo svim situacijama bio je odlično postavljen i nije dopustio pogodak.

I na drugoj strani vratar Ante Piplica obranio je puno toga i općenito odigrao vrlo dobru utakmicu.

Mreže su se tresle tek u samoj završnici. Dvije minute prije kraja Jeremy Bukovec primio je loptu na Dinamovoj polovici, odlično se oslobodio čuvara i zabio za vodstvo.

Domaćin je odmah krenuo s igračem-vratarom, nije imao više što čekati, pritisnuo je Olmissum, ali 20 sekundi prije kraja gubi loptu i Antonio Sekulić preko cijelog terena zabija za 2:0.

Tu je priči bio kraj, Olmissum je uzeo važnu pobjedu i izjednačio na 1-1 u seriji.