Delija je prihvatija novu borbu, čeka se odgovor druge strane. Gledan teškašku ljestvicu i pitan se ko bi to moga bit? Ne virujen da će bit neko iz top5 dakle Lewis ili Acosta?
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Malo o Soldiću u videu. Čudno mi je da ne može raskinit ugovor sa One jer se nisu držali zagarantiranih tri borbe godišnje. Čudan ugovor je ima i sa KSW di su oni mogli izjednačit bilo čiju ponudu i zadržat Soldića. Loš menađer?
[uredio Bellygunner - 23. rujna 2025. u 22:00]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Malo o Soldiću u videu. Čudno mi je da ne može raskinit ugovor sa One jer se nisu držali zagarantiranih tri borbe godišnje. Čudan ugovor je ima i sa KSW di su oni mogli izjednačit bilo čiju ponudu i zadržat Soldića. Loš menađer?
Vidi cijeli citat
Ma vjerovatno moze da raskine ugovor, ali zasto bi ... ocigledno su mu vaznije pare nego neki legacy (i ne zamjeram mu, jer ne zivi se od legacy-ja) ... zaradjuje tamo brutalne pare i jos + su ga pustili da radi box mec protiv Adameka ... jos je nedavno na instagramu odbrusio nekom liku da nije lud da ide da se bori u UFC i da uz to jos mora da konobari vikendom ... doslovno je tako rekao.
Lik je ocigledno nakemijan, prvo bi trebao da se skine sa toga prije nego sto pomisli na UFC i onda je pitanje koliko bi mu skidanje sa toga utjecalo na performanse.