Manchester City 3 4 Manchester United (Jesus 45'+ Benteke 51' 73' ; Lukaku 26' 47' 67' Sanchez 45'+)

9(3)- 10(7)

nema kartona

motm Lukaku

nemam komentara na ovo. United je poveo nakon udarca Alexisa, golman je obranio a Lukaku iz odbitka zabio za vodstvo, izjednačili su domaćini nakon 7. pokušaja iste akcije, Silva po lijevoj strani trči, doda Agueru, on doda Bentekeu na 5 metara, on ode desno pa se okrene i vrati na 14 m samom svom igraču i jasno nije teško za zabit . Odmah nakon toga je Alexis nakon solo prodora zabio za 2 1 , početak drugog poluvremena je Mata lijepo proigrao Lukakua koji ulazi u 1 na 1 sa golmanom i probija ga za 3 1. Benteke 2 puta, Lukaku jednom i to je 4 3 . odvratna igra . i no gg

24. rujna 2018. u 16:57

Liverpool 1:1 Mancester United (X.Shaqiri 9 : R.Lukaku 68)

3(3)-5(3)

53%-47%

ŽK:L.Baines(LIV),N.Keita(LIV)

MOTM:R.Lukaku(MAN.UTD)

U najvecem Engleskom derbiju podjeljeni su bodovi.Mancester je bio za nijansu bolja ekipa,tvrda igra pretezno se igralo na sredini grubi startovi Liverpulovih igraca je pokvarilo utakmicu ja sam u to siguran al sam se izvino.Na kraju Martial u 86 minuti masa cistu sansu da Mancester sa Anfielda odnese puni plijen pruzena ruka i cestitke na uvjek ovako dobrom protivniku.

AlenTČ
AlenTČ
Poruka: 101
24. rujna 2018. u 17:03

Totetenhem 1:4 Liverpool (H.Kane 89 : OX.Chamberlain 45+,S.Mane 48,X.Shaqiri 82,G.Wijnaldum 87)

8(3)-12(6)

52%-48%

Bez Kartona

MOTM:OX.Chamberlain(LIV)

Totenhem ne prepoznatljiv u novoj sezoni na kraju Kane je postigao utjesni pogodak.Liverpol nije dominirao kao sto pokazuje rezultat OX je odradio odlican posao na sredini nova pozicija za njega i snaso je se najvise je zadavo problema odbrani Totenhema,cestitam protivniku na lijepoj igri nadam se u revasnu dosta boljoj igri Totenhema.

24. rujna 2018. u 18:03

Villarreal - Liverpool 2:0 (Bakambu 11', Leon Bailey 32')

U: 16(9) - 5(4)
P: 54% - 46%
BK

Prvo poluvrijeme Villarreal dosta bolji i to je usmjerilo utakmicu, već u 11. minuti Bakambu zabija za 1:0, da bi Bailey u 32. povisio na 2:0. Drugo poluvrijeme mlako i nezanimljivo pa je rezultat ostao nepromijenjen

Atletico Madrid - Villarreal 0:2 (Bakambu 39', 82')

U: 4(4) - 11(9)
P: 44% - 56%
ŽK: Santi Cazorla (VIL)

Nakon dugo vremena pauze odigran je veliki menadžerski derbi, a prvi duel otišao je na stranu Villarreala. Moglo je sve biti drukčije da su napadači Atletica bili precizniji u nekoliko prilika u prvom dijelu, no Asenjo je bio briljantan. Sve to kažnjava Bakambu u 39. minuti lijeopim golom lijevom nogom u same rašlje nakon odličnog asista Gaitana. U drugom dijelu Villarreal bolji, Oblak spašava nekoliko prilika, no u 82. je i on bio nemoćan nakon perfektne dubinske lopte Cazorle, a strijelac je opet Bakambu za konačnih 0:2

KARTONI:NEMA

Svejsni kvalitete protivnika, koji je vec u pocetku sezone protiv jakih klubova pokazao o kakvom se klubu radi, trener Gradjana u ovu utakmicu usao je puno opreznije nego li inace .Sve se odvijalo po predvidjanju da ce to biti jako teska i iscrpljujuca utakmica .Man city je stvarao sanse preko Aguera i Bolasiea koji su kao na treningu zavrsavali svoje izgledne prilike te loptu slali sto u ruke golmanu sto u tribine .Redsi su prepoznatljivom igrom preko krila pokusavali probiti obranu Citja no nikako nisu uspjevali. I taman kada se cinilo da ce dominacija Man cityja biti dovoljna samo za remi, Silva salje loptu Bolasieu koji kroz tri glavna igraca u obrani Redsa zabija za veliko Citiyjevo slavlje ..gg

Campeone92
Campeone92
Poruka: 187
24. rujna 2018. u 18:40

MAN CITY -CHELSEA 3:1 12(5)-9(3)

STRIJELCI :BOLASIE 37",79",AGUERO 45,HAZARD 11"

Tradicionalno gostovanje Chelsea na Etihadu oznacava samo jedno, utakmicu sa puno golova ,prilika ,preokreta, jednostavno utakmicu za pozeljeti .Takva je bila i ova .Pocelo je dobro za goste William dobija loptu u kaznenom prostoru domacina ,kojeg nesmotrenom reakcijom Stones rusi te pravi jedanaesterac ,iz kojeg je naravno Hazard siguran za vodstvo gostiju.City se ne predaje pocinje igrati i stvarati sanse, i pred sam kraj poluvremena Bolasie se sjurio na obranu Chelsea gdje je golman gostiju bio nemocan rezultat je 1:1. U 45 "minuti Sane je lijepo prosao na desnoj strani ,pucao niskim udarcem ,Chelseajev golman to odbija samo do natrcalog Aguera koji dovodi u prednost M.City . Pocetak drugog djela dao nam je puno sansi ,koje su stvarale ove dvije ekipe ali lopta nije htjela vise u gol ,sve do 79" min kada sa lijeve strane Bolasie uzima loptu prolazi tri cetiri igraca te iz mrtvog kuta potvrdjuje da ce tri boda ostati u Manchasteru .gg