2.sezona

13 sudionika, 36 liga utakmice + kup

Pravila :

Cut:

Gol postignut cut udarcem se poništava. Nakon svakog cut udarca dužni ste nabiti loptu u gol aut. Cut udarac je samo nakon direktnog dodavanja suigrača po podu uz animaciju koju možete vidjeti upisom na cutback pes 6 na youtube.

Prekidi:

Kod svakog prekida ,u slučaju pauze, promjene izvodjaca, pozivanja suigraca da ti pridje na slobodnjaku ili korneru , autu, gol autu, zaledju, indirektu itd itd . OBAVEZNO JE SACEKATI 5 6 SEKUNDI ( BROJI DO 6 I IZVEDI, TKO NE ZNA NEK UZME STOPERICU I BROJ). Jer kada god je nesto takvog tipa formacija protivnika koji se brani se promjeni i ne znas gdje ti ko stoji.

Lažnjak

Te je lažnjak na golmanu ZABRANJEN. Dakle ides 1 na 1 sa golmanom i NE SMIJES stisnuti kocku pa x .

Prijava utakmice:

Unutar 24 h se mora prijaviti ( u protivnom će utakmica bit registrirana 0 0 bez bodova)

Npr. Arsenal 1 2 Chelsea (Ozil 32' ; Ozil OG 43' Hazard 56' )

Iz Reala u Arsenal ide Ramos)

6 promjena (transferi + fa) (npr.  ako je 5 igrača promjenjeno transferima  imaš 1 fa, ako je 1 ili 2 transfera odrađeno, imaš 3 fa jer je maksimalan broj fa 3)

Posudbe:

Maksimalno 2 posudbe tokom sezone (maksimalno 1 posudba između 2 kluba dozvoljena)

Free agency:

Maksimalno 3 otpuštena igrača

nakon fa je transfer rok u roku 24 sa dozvoljenim samo 1 transferom

Poredak fa:

1. krug 7.mjesto prema zadnjem, 1. mjesto prema 6.

2. krug 6.mjesto prema 1. , zadnje prema 7.

3. krug 7. mjesto prema zadnjem, 1.mjesto prema 6.

Lag:

Lag se prijavljuje u prvih 15-ak minuta poluvremena , nakon toga se može reć da je lag i dogovorit sa protivnikom šta i kako dalje. Molim bez onih fora kad se primi gol sekundu poslije "lag je " jer teško je povjerovat u to . Zabranjeno se žalit na lag na poluvremenu ili nakon utakmice jer imao si priliku zvat lag , nisi.

ponavljanje/nastavak utakmica:

u slučaju da se utakmica nije završila a želi se dovršiti iz bilo kojeg razloga ,npr. lag, slučajni dc, izbacivanje sa servera itd itd u idućoj utakmici forma se stavlja na ZELENO tako da bude pošteno prema svima.

postavke :

ozljede iskljucene

vrijeme dobro

10 minuta

9 pauza

zabranjen je chat tokom utakmice ukoliko proitvnik to ne želi , tipa smijanje nakon prekršaja, podj..bavanje nakon gola ili prekršaja itd itd . O dodatnim frazama nakon prilika ili gola (na reprizi akcije) ne odlučujem ja nego protivnici međusobno.

Suspenzije :

OBAVEZNO je napisat jel igrač odradio suspenziju ili nije , u protivnom oba igrača će bit kažnjena

[uredio Šampioni1993 - 24. rujna 2018. u 13:51]
Poruka: 720
23. rujna 2018. u 12:40

2. sezona je završena. VIllareal je skupio jednak broj bodova kao i prošlosezonski prvak. Neki su napredovali za koje mjesto a neki i nazadovali. Sve čestitke svima a posebno prvacima .

BARCELONA-MAN CITY 0:3 6(1)-13(8)

STRIJELCI:BOLASIE 11",87",AGUERO 29" (man city)

KARTONI:NEMA

Pocetak nove sezone te upoznavnje sa ekipama i protivnicima .Duel Barcelone i Man.cityja protekao je u velikoj dominaciji nebesko plavih, koje je do pobjede vodio za obranu Barcelone nezadrzivi Bolasie koji je pored dva gola trebao zabiti najmanje jos dva te pokazao da je i vise nego odlicno pojacanje za City  .Uz njegove solo prodore i golove utakmicu je obilljezio i volej Aguera koji je odsjeo u maloj mrezici golmana Barce .Barca je pokusavala preko Messija ali je vecinom utakmice bila skocentrirana na obranu kako bi sacuvala sta se da sacuvati .gg

IGRAC UTAKMICE :BOLASIE

AlenTČ
AlenTČ
Pristupio: 31.08.2018.
Poruka: 101
23. rujna 2018. u 20:20

Barcelona 0:3 Liverpool (X.Shaqiri 9,59,86)

5(3)-16(9)

47%-53%

ŽK:K.Walker(BAR)

MOTM:X.Shaqiri(LIV)

Liverrpul je otvorio sezonu pobjedom na gostovanju kod Barcelone,Shaqiri je nastavio sa odlicnim partijama.Rezultat je mogao biti i veci ali koncentracija igraca Liverpula nije bila na nivou,dva gola su pala dalekometnim paljbama Shaqirija.Odbrana Liverpula je bila losa i ako nisu primili gol Messi je radio svoje prepoznatljive solo prodore al nije ga islo Mandzo je imao sto postotnu sansu za pocasni gol ali Becker je uspio odbraniti.Na kraju cestitke Barceloni na lijepom gostovanju i dobro dosli na Anfield.

AlenTČ
AlenTČ
Poruka: 101
23. rujna 2018. u 20:49

Liverpool 1:2 Napoli (X.Shaqiri 8 - Own Goal N.Keita 90+,M.Hamsik 90+)

13(7)-8(2)

44%-56%

CK:N.Keita(LIV)

MOTM:M.Hamsik(NAP)

Mislim da nemam potrebe da komentarisem ovaj mec sreca je bila na Napolijovoj strani sto pokazuju i postignuti goloviu 90+ cim nabavim novi monitor nastavljam ligu nadam se da me razumijete.

Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
23. rujna 2018. u 20:50

Barcelona 1:3 Chelsea (Messi 41'/ Hazard 67',Pedro 72', Pato 69')

23. rujna 2018. u 21:52

Chelsea - Villarreal 1:4 (Willian 60' / Leon Bailey 17', 56', Bakambu 51', Gaitan 76')

U: 7(3) - 8(5)
P: 50% - 50%
BK
MOTM: Bailey (VIL)

Nakon uvodnog kiksa protiv Tottenhama, Villarreal se na najbolji način oporavio, visokim slavljem protiv jakog Chelsea. Rezultat je vrlo nerealan, utakmica je bila potpuno ravnopravna, no sve što je moglo otišlo je na stranu gostiju. Villarreal je poveo u 17. minuti, nakon nekoliko promašenih zicera domaćina, s druge strane se Bailey namješta na 16-ercu i fino gađa malu mrežicu za 0:1. Nakon toga šanse na obje strane, a na drugi gol se čekalo do 51. minute kada Bakambu izbjegava offside zamku visoko postavljene obrane Chelsea i mirno matira Caballera za 0:2. Već 5 minuta poslije Bailey odigrava dupli pas sa Bakambuom i gura loptu ispod Willya za 0:3. U 60. minuti Chelsea se nakratko vraća pogotkom Williana, a u 76. Gaitan kroz ruke Caballera postavlja konačnih 1:4