Eriksen 43` Alejandro Gomez 74` 90+` / Ben Arfa 87`

9(5) 15(8)

BK.

Motm: Alejandro Gomez

Gost je sjajno otvorio mec , ali lopta nije htjela u gol. Krajem prvog poluvremena Moussa Sissoko odvlaci 2 protivnicka igraca kod gol aut linije i vraca povratnu loptu na 16 za Eriksena koji precizno sprema loptu u lijevi ugao. Drugo poluvrijeme domacin ulazi malo bolje sto se tice napada , a i odbrane ,i postize jos jedan gol preko Gomeza. Nekoliko minuta pred kraj  Ben Arfa smanjuje prednost domacina na 2:1 , ali vec u sledecem napadu sjajni Gomez postavlja konacni rezultat 3:1.

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 346
13. studenog 2018. u 17:44

FK Borac Banja Luka - FC Prishtina 1:2 (Balotelli 40'; M.Dembele 20', Muller 61')

6 (5) - 7 (4)

43 - 57 %

ŽK: M. Dembele (FC Prishtina)

Motm: M. Dembele - strijelac, asistent, najbolji igrač na terenu.

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
13. studenog 2018. u 18:04

Partizan 0:4 Varaždin (Higuain 3',7', Werner 19', Pato 45+')

13. studenog 2018. u 21:39

Istra 1961 - Osijek 2:1 (Bakambu 25', Santi Cazorla 76' / Mandžukić 68')

U: 13(10) - 3(2)
P: 56% - 44%
BK
Odradio suspenziju: Szczęsny (Osijek)

Nakon uvodna tri gostovanja i teškog poraza od Borca, Istra se konačno predstavila svojoj publici pobjedom nad neugodnim Osijekom. Utakmica je obilovala greškama, a iz jedne takve Istra je povela, nakon kratko izbijene lopte Osijeka Sansone s lijeve strane dobija priliku za centaršut, Bakambu se baca na glavu i zahvaljujući lošoj reakciji Perina zabija za 1:0. Do kraja poluvremena imali su zeleno-žuti nekoliko šansi da povećaju vodstvo, no nisu u tome uspjeli. Drugi dio nešto mirniji, a u 68. minuti Osijek dolazi do izjednačenja, Istra se poigrava na centru i gube loptu, Osječani su se sjurili ka golu, lopta je došla do Mandžukića koji stiže do nje sekundu prije istrčalog Asenja i lako na prazna vrata zabija za 1:1. Izgledala je tada Istra konfuzno i nije ličila na ekipu koja može do pobjede, no zahvaljujući novoj grešci gostiju u 76. minuti kada jedan branič daje loptu ravno na udarac Cazorli koji to ne prašta, dolaze do 2:1 i vrijedne pobjede

AlenTČ
AlenTČ
Pristupio: 31.08.2018.
Poruka: 101
13. studenog 2018. u 22:11

FK Crvena Zvezda 1:3 FK Sarajevo (D.Silva 26 : De Silvestri 38,R.Lukaku 72,X.Shaqiri 81)

13. studenog 2018. u 22:33

FK Sarajevo 1:1 NK Istra 1961 (OX.Chambrlein 34 : N.Gaitan 48)

9(3)-15(7)

48%-52%

bez kartona

MOTM:A.Becker(LIV)

Na Koševu je gostovala ekipa NK Istre i odnijela vise nego zasluzene bod bili su dosta bolja ekipa u drugom poluvremenu pogotovo dosta teških promašaja NK Istre gg i sretno u nastavku

Buggy
Buggy
13. studenog 2018. u 23:03

Hrvatski Dragovoljac - Istra 1961 2:6 (Lacazette 40', Bendtner 77 ' / Ben Arfa 20', 57', Tevez 24', Bakambu 38', Santi Cazorla 45'+, Ohandza 68')

U: 7(4) - 15(9)
P: 47% - 53%
ŽK: Ohandza, Santi Cazorla (Istra)

Nakon tvrde i neizvjesne utakmice u pripremama, u ligi čista suprotnost i pravi spektakl završen u 1 setu. Istra bolje otvara utakmicu i preko Ben Arfe gađa gredu, da bi isti igrač doveo goste u vodstvo golom glavom nakon kornera između dva braniča HD-a. Već 4 minute poslije Tevez nakon solo akcije zabija za 0:2, da bi u 38. Bakambu sa 20-ak metara jakim i preciznim udarcem zabio za 0:3. Malu nadu HD-u u 40. vraća Lacazette lijepim udarcem iz driblinga ispod istrčalog Asenja, da bi tu nadu ugasio golom glavom Cazorla u sudačkoj nadoknadi. U nastavku još dva pogotka gostiju, precizni su Ohandza i još jednom Ben Arfa za visokih 1:6, da bi se Lord u 77. minuti na sebi svojstven način ušetao u mrežu za konačnih 2:6

Partizan 2 - 4 Crvena Zvezda

strelci: Delle Alli 20', Mitrovic 47', Rooney 73' Kevin De bruyne 78'(CZV) Icardi 60, Moussa Sow 90' (PAR)

U: 11(5) - 11(9)
p: 45% - 55%
K: nema

Sjajna utakmica mocne Crvene Zvezde i prva pobeda.

Buggy
Buggy
13. studenog 2018. u 23:45

Prishtina - Istra 1961  0:2 (Sansone 29', AG R. Sanches 74')

U: 2(1) - 11(8)
BK

Teško gostovanje u Kosovu uspješno je odrađeno i Istra kući putuje s nova 3 boda. Prishtina vrlo defanzivna, Istra je dobro napadala, u 29. minuti Ohandza lijepim driblingom izbacuje sebe u šansu i dobro puca, no Neuer je raspoložen, ipak iz tog kornera Asensio lijepo ubacuje a Sansone zabija glavom za 0:1. Prishtina nakon tog aktivnija u napadu, iskušavaju obranu Istre sa nizom ubačaja, no obrana Istre u ovom susretu bila je na visokom nivou. Trenutak odluke dešava se u 74. minuti kada jedan branič Prishtine pokušava iznijeti loptu iz 16-erca, Sansone mu je krade i puca, lopta pogađa Renata Sanchesa i vara Neuera za konačnih 0:2