FK Partizan - NK Istra 1961  0:3 (Tevez 58', Ohandza 71', Bakambu 90'+)

U: 11(7) - 13(8)
P: 50% - 50%
BK

Otvaranje sezone treneru Buggyu kao branitelju naslova s novim klubom Istrom donijelo je gostovanje u Beogradu, a iako rezultat to ne pokazuje, utakmica je bila neizvjesna i mogla je otići u suprotnom smjeru. Partizan je kao novak u ligi bio potpuna nepoznanica, no nisu iskoristili svoje šanse i visoko su poraženi. Prvi dio potpuno je pripao crno-belima koji su preko Icardija i Sowa izlazili u mat situacije, no Asenjo i hrpa nepreciznih pokušaja sačuvali su mrežu Istre netaknutom. Sve to Istra kažnjava u 58. minuti kada se Tevez iskosa s lijeve strane izvlači na udarac s oko 18 metara i lijepo pogađa malu mrežicu za 0:1. Skinuo je taj gol teret s leđa igrača Istre koji su slovili za velikog favorita u ovom susretu, pa su zahvaljujući odbicima i nespretnosti domaće obrane do kraja poentirali još dvaput, strijelci su bili Ohandza i Bakambu za konačnih, pomalo nezasluženo visokih, 0:3

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 346
13. studenog 2018. u 15:52

FC Prishtina - FK Partizan 1:1 (Wagner 37'; Balde 10')

6 (3) - 7 (3)

52 - 48%

ŽK: -

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet

13. studenog 2018. u 17:08

FK Crvena Zvezda - FC Prishtina 1:2 (Alli 74'; Vardy 88', Pepe 90')

10 (5) - 7 (5)

48 - 52 %

ŽK: -

Buggy
Buggy
13. studenog 2018. u 17:09

FK Crvena Zvezda - NK Istra 1961  1:5 (Mitrović 6' / Giroud 10', 20, Fornals 16', 90'+, AG Burki 87')

U: 9(3) - 15(10)
P: 48% - 52%
BK

Drugo gostovanje u Beogradu i drugi trobod za odličan ulazak u ligu. Krenulo je odično za domaćina, Zvezda koristi loše postavljenu obranu i dolaze do udarca, Asenjo brani no Mitar je prvi na odbijenoj za 1:0. Istra je ekspresno izjednačila, ubačaj s desne strane na volej Giroudu za 1:1. Već 6 minuta poslije Istra je preokrenula, Sansone poslužuje Fornalsa koji sa 20-ak metara krasno gađa rašlje nemoćnog Burkija za 1:2. Šokiranog domaćina Istra je dodatno "ubola" već u 20. minuti kada Giroud glavom zabija za 1:3. Mreže su nakon tog mirovale sve do 87. minute kada se Burki poigrava, Santi mu uklizava, lopta ulazi u mrežu, a gol je nekim čudom upisan kao autogol. Neaktivnom domaćinu tada potpuno pada moral što u zadnjoj minuti koristi Fornals koji pogotkom glavom zabija svoj drugi gol na Marakani za konačnih 1:5