FK Sloboda Tuzla - FC Prishtina 0:3 (Ayew 20', Bale 43', Demba Ba 89')

4 (2) - 12 (8)

47 - 53%

ŽK:-

Motm: Ayew

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
el_riki96
el_riki96
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 131
16. siječnja 2019. u 21:21

Partizan-Cibalia 1:0(Enner Valencia 43')

ŽK: Akanji (Istra), Rudiger (Varaždin)

Prva domaća utakmica za Istru i nova pobjeda, ovaj put poprilično nezasluženo protiv vrlo dobrog Varaždina. Rano je Istra povela, u 9. minuti Ben Arfa dribla u 16, stoperi mu izbijaju loptu, a ona se sretno odbija do Bakambua koji je nemilosrdan za 1:0. Bilo je to manje više sve od Istre, zeleno-žuti su se za razliku od prethodnih utakmica mučili u napadu, no srećom po njih, Varaždin koji je pri kraju prvog i čitavo drugo poluvrijeme napadao, nije uspio zabiti. Nizali su prilike Hazard, Vardy, Hahn i posebice Antonio, no bili su izuzetno neprecizni, da bi ih jednom zaustavila i vratnica. Sreća je ovaj put bila na strani Istre i domaćin uzima važna 3 boda

Šampioni1993
Pristupio: 17.03.2017.
Poruka: 720
16. siječnja 2019. u 22:27

Cibalia 3 1 Hajduk (Lacina Traore 34' 80' Suarez 38' ; Icardi 82')

10(7)-17(8)

Nema kartona

Valencia (C) odradio

Cibalia 3 2 Varazdin (Valencia, Salah, Suarez ; Hazard , Mbakogu)

el_riki96
el_riki96
Poruka: 131
16. siječnja 2019. u 22:35

Crvena Zvezda-Partizan 0:3(Gabriel Jesus 4',Mario Gomez 74',Luis Gustavo 83')

zk-Alex Teixeira(Partizan)

Posle 3 kiksa i jednog remija Partizan ostavruje i 3 pobedu za redom u ligi,docekali su neugdni Osjek ..utkmica kao i uvek ova 2 velikana je bila izjednacena,ali u 52 Minutu Gomez matira golmana i donosi nova 3 boda Partizanu :)

[uredio el_riki96 - 17. siječnja 2019. u 00:18]
Buggy
Buggy
17. siječnja 2019. u 00:35

Istra 1961 - Osijek  2:0 (Bakambu 13', 44')

U: 18(9) - 7(4)
P: 44% - 56%
ŽK: Saul Niguez, Douglas Costa (OSI)

Zanimljviv susret u kojem je Istra uzela puni plijen iako je utakmica mogla otići na drugu stranu. Krivac što se to nije desilo je Sergio Asenjo koji vadi dva sjajna udarca Aguera, kod drugog još Layun čisti loptu ispred Douglasa Coste i prazne mreže, da bi te promašaje u 13. minuti kaznio Bakambu golom za 1:0. Pokušava i dalje Osijek, krasan volej Nainggolana išao je po sredini gola i Asenjo je opet spreman. Minutu prije odmora James daje dubinsku loptu Bakambuu koji bježi obrani gostiju i potkopava Perina za 2:0. Otvaranje drugog dijela donosi novu šansu za Osijek, no udarac Douglasa Coste opet brani sjajni Asenjo. De Bruyne pokušava direktno iz kornera, no gađa bližu vratnicu. Imala je i Istra prilika, najviše preko Jamesa i Perišića, no na koncu je ostalo 2:0