Istra 1961 - Čelik 2:0 (Strootman 14', Douglas Costa 23')

Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
16. travnja 2019. u 20:22

FK Crvena Zvezda      0 : 2      NK Hrvatski dragovoljac        ( N. Pepe 66', 70' )

16. travnja 2019. u 20:29

Hrvatski Dragovoljac 1 - 2 Crvena Zvezda(Özil 67' /Mitrovic 15', Yedlin 45')

20. travnja 2019. u 22:27

Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split 0 : 5 ( Hulk 36',46',65',85', Carrasco 73' )

8(4) - 20(11)

Hajduk - Hrvatski Dragovoljac 1 : 0 ( Griezmann 15' )

Druga utkmica

Celik-Partizan 1:3(Bolasie 61'/Doumbia  4',72',Moussa Sow 90'+)

lp druga tekma

Istra-Partizan 0-2(Rashford 49'.Gabriel Jesus 71')

11(5) 15(6)

47% 53%

ZK-Vertonghen-(iSTRA) DELLE ALLI(pARTIZAN)

Buggy
Buggy
25. travnja 2019. u 17:52

Partizan - Istra 1961  3:5  (Sow 36', Doumbia 39', 59' / Muniain 20', 43', Santi Cazorla 58', Piatek 81', Ben Arfa 90'+)

28. travnja 2019. u 13:41

Varteks - Hajduk Split 1 : 3 ( Kessie 6' - Dybala 3',72', Ndombele 56' )

29. travnja 2019. u 17:51

Crvena Zvezda - Hajduk Split 1 : 0 (  Tadić 10' )

5(3) - 19(8)

zk: Florenzi (HAJ)

Hajduk Split - Crvena Zvezda 5 : 1 ( J.Martinez 31',33',39',Kondogbia 55',AG - Grosicki 65' )

Vertonghen odradio kaznu

Jako tvrda utakmica, Istra je odlično iskontrolirala cijeli susret i ostavila Varteks bez udarca u okvir gola. Šansi dakle nije bilo puno, a utakmica je odlučena vrlo rano, u 17. minuti kada Muniain lijepo dribla Bayal Salla i mirno matira Kelavu za 1:0

Varteks - Istra 1961 2:3 (Sturridge 29', AG Akanji 36' / Rodrigo Moreno 22', 48', Ben Arfa 83')

U: 6(4) - 8(5)
ŽK: Muniain, Douglas Costa (VAR)

U uzvratu puno drame sa sretnim završetkom za Istru. Istra je opet jako dobro ušla u utakmicu i prva povela, u 22. minuti pukotinu u središtu obrane Varteksa koristi Rakitić i nalazi Rodriga koji zabija za 0:1. Varteks se vraća iz prve šanse, Theo ulazi u 16 i potkopava loptu na glavu Sturridgea koji zabija za 1:1. Već u 36. Varteks iz druge šanse dolazi do drugog gola i preokreta, Hahn je brži od braniča, Asenjo brani njegov udarac, no lopta se od vratnice odbija do Akanjija koji nespretno zabija autogol za 2:1. Varteks je prednost prosuo na samom otvaranju drugog dijela, u 48. kompliciranje u obrani iskorištava Douglas Costa koji krade loptu i nalazi Rodriga koji volejem donosi poravnanje 2:2. Desetak minuta prije kraja velika šansa za Varteks da odvedu utakmicu u prodžetak, Sturridge glavom s par metara gađa ravno u Asenja, lopta mu se vraća, no vratar Istre opet junački brani. S druge strane, Kelava u 83. čini veliku grešku, izletava na 20-ak metara i ispucava loptu na oko 35 ravno na volej Ben Arfi koji krasno iz prve pogađa za 2:3 i konačno rješenje ovog dvomeča