PES 6 (sportnet 2) Liga prvaka - 9. sezona (7. sezona LP)

Željan dokazivanja
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
04. travnja 2019. u 21:32

U Ligi Prvaka sudjeluje  8 ekipa, natjecanje se sastoji od grupne faze u kojoj ćemo imati 2 grupe po 4 ekipa, a prve dvije ekipe prolazi dalje. U slučaju istog broja bodova gleda se međusobni omjer a nakon toga gol razlika. Nakon grupne faze se održava ždrijeb za nokaut fazu- Ekipe koje su igrale u istim grupama ne mogu igrat jedni protiv drugih u četvrtfinalu.

I u grupnoj fazi i u knock out fazi, igraju se uzvrati, osim finala koje se igra na jednu utakmicu.

U knockout fazi, u slučaju da je izjednačeno u prvoj utakmici (npr 1:1), izlazite u lobby i namjestite drugu utakmicu sa extra time i penalty kick ON, a ako je nakon 2 utakmice konačan rezultat izjednačen (npr 2:1 i 1:2), igra se 3. utakmica na 5 min sa penalty kick ON.

Sva pravila iz lige vrijede i za ligu prvaka (host je OBAVEZNO ZAMJENITI ) osim pravila suspendiranih igrača - u ligi prvaka crveni karton je 2 utakmice kazne, 2 akumulirana žuta 1 utakmica kazne, a suspendirani igrač odrađuje kaznu u prvoj slijedećoj utakmici.

ĆL: Matip (Sarajevo), Laporte, Asensio, Vogt, Dele Alli (Partizan), Matuidi, Reid, Witsel, Asamoah, Vidal, Hummels (Crvena Zvezda), Alaba, Zouma, Bolasie (Čelik Zenica), Rebić, Rakitić, Akanji, Muniain, Santi Cazorla (Istra 1961), Özil x2 (Utakmica kazne) (Hrvatski Dragovoljac), Florenzi x2 (utakmica kazne). Koke, Pique (Hajduk Split)

[uredio Buzic_10 - 30. travnja 2019. u 23:42]
Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
06. travnja 2019. u 23:52

Crvena Zvezda 1:4 Varteks (Diego Costa 43' / Antonio 15', Hazard 26', Willian 33', Alcantara 49')

07. travnja 2019. u 13:44

Istra 1961 - Vojvodina 2:0 (Joao Cancelo 38', Douglas Costa 61')

U: 17(11) - 11(5)
P: 46% - 54%
BK

Vrlo sadržajna utakmica, obje ekipe igrale su dobro, no Istra je svoje šanse iskoristila, a Voša nije. Prvi gol pada u 38. minuti kada Cancelo kreće u solo prodor, prolazi kroz Ibaneza i zabija za 1:0. Pitanje pobjednika rješeno je u 61. minuti kada Douglas Costa postavlja konačnih 2:0

Vojvodina - Istra 1961 0:2 (Iago Aspas 13', AG Howedes 64')

U: 6(2) - 12(5)
P: 48% - 52%
BK

Vrlo slična utakmica prvoj, sa nešto manje šansi. Istra svoju prvu pravu koristi, u 13. minuti Aspas se na 16 namješta na ljevicu i pogađa malu mrežicu Edersona za 0:1. Nakon tog Vojvodina opet niže promašaje, da bi u 64. Howedes komičnim autogolom odveo goste na 0:2 i pokopao svaku nadu Vojvodine da može do bod(ov)a

Lp PRVA TEKMA

Sarajevo- Partizan 0-2(David Silva 32'.Belotti 90')

7(4) 9(5)

41% 59%
zk-Matip,Wijnadum(SAR) LAPORTE,Asensio(Par)

CK*-Akexander Arn.(Sar)

Druga tekma

Partizan-Sarajevo 1:1(Moussa Sow 23'.Sadio Mane 62')

11. travnja 2019. u 20:54

Varteks 3:1 Hrvatski Dragovoljac (Saul Niguez 2', Guarin 60', AG / Aguero 43')

12. travnja 2019. u 23:33

Varteks 5:0 Crvena Zvezda (Guarin 18', Martins 38', Hazard 41', Saul Niguez 82', 89')