Ako ocete moze porazeni odmah iza toga za trece mjesto.
Barca - ManUtd 1 : 3 ( nisam zapamtio strijelce )

ako ces imati ovakvu dozu srece i u finalu, onda dobijas sigurno
mihovil5
Pristupio: 25.02.2011.
Poruka: 1.541
05. ožujka 2014. u 14:07
Rooney 2,Nani/Neymar treba nekad i srece imati,stvarno si svasta fulao. Phantom javi se kad bi odigrao finale
The Phantom je napisao/la:
Bayern - BVB  1:2  (Ribery-Schieber,Hofmann)

Veliki njemački derbi. Trener gostiju je napravio veliko iznenađenje. Iz prve postave ispali prva špica Lew i prvi strijelac kluba Aube zbog sive forme.  Već san se bija predao. Prvo poluvrijeme 0:0, Bayern je bolji. U nastavku Ribery zabija nakon greške Dortmundove obrane. Međutim u 62. sjajna akcija po lijevoj strani,niski ubačaj i zamjena Schieber, koji je igrao samo zbog forme Lew,zabija za 1:1. Već 5 minuta kasnije Thiago radi prekršaj u kaznenom, zarađuje žuti,a druga zamjena Hofmann je siguran za veliku pobjedu 2:1 i plasman u finale gdje će sigurno biti underdog,ali trener najavljuje dobru igru i dokazivanje na terenu,a ne u žutom tisku.
Vidi cijeli citat

Penal sam napravija sa x tipkom tad sam potonija, ali nemam se sta pravdati, igracima mi je moral bio sjajan svi su imali vrlo visoko, mozda cak najvise na cijelom turniru. Svaki put umisto da puknem ja s njom u gol oću. Još jednom čestitke srtetno u finalu.

Odgovara mi jedino navečer.
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
06. ožujka 2014. u 14:06
Danas bi se trebalo odigrati finale i za 9.mjesto.
305
mihovil5
mihovil5
06. ožujka 2014. u 16:27
Javi se phantom kad si slobodan ja sam danas slobodan cijeli dan pa mozemo odigrat finale