Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 40.970
06. ožujka 2014. u 17:02
mihovil5 je napisao/la:
Javi se phantom kad si slobodan ja sam danas slobodan cijeli dan pa mozemo odigrat finale
Vidi cijeli citat

Eto može za par minuta
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.

BVB - United 2:5

Finale je napokon došlo i razveselilo sve navijače. Osim domaćih Njemaca. Čak 7 golova, stvarno neviđeno.
Prvo poluvrijeme 3 gola za United uz nevjericu domaćeg trenera. 2 gola baš smiješna, poludija san. Golman katastrofa.
Na  poluvremenu san reka ekipi da daju sve od sebe i kako mogu do preokreta. Onda oko 60. minute 2 brza gola prvo Reusa onda i Lewa, svim Njemcima skočila je vjera!  Napadao sam. nadao se izjednjačenju, ali De Gea je sve posli toga skidao i branio. S druge strane skoro svaki udarac je završio iz katastrofalnog golmana. Moran priznat da je ovo stvarno previsoka pobjeda, uopće se nisan osjećao slabiji na terenu baš obratno. Recimo kontra Chuleta i zrinkeca san se baš osjećao kao malo lošija ekipa,a prošao sam ih, utakmice su bile li-la, sitnica presudi. Meni su zabili Reus i Lew, a Unitedu neznan više ko sve nije, Rooney je, RvP je bar 2-3, Kosonja je isto onaj tragični gol.

Jedva čekan slijedeći turnir, triba vidit koji će format bit, ekipe mi se jako sviđaju,dosta izjednačene.

Čestitke mihovilu na trofeju i naslovu drugog pobjednika PES turnira Sportneta!
Cestitke na naslovu.
Jos cekam do veceras Ivana i Marija, ako ne onda Mario je 9. jer se Ivan nije javio uopce. Inace jedini dobio pobjednika
[uredio zrinkec - 06. ožujka 2014. u 17:57]
305
mihovil5
mihovil5
Svaka cast dobra utakmica bili smo tu negdje ali sam stvarno imao dosta srece sve sto sam zapucao je ili uslo ili se opet odbilo meni pa uslo.Inace rvp je zabio 3,fellaini i rooney po 1.Moram priznat da phantom igra najljepsi nogomet od svih nas prisutnih i odajem mu počast sto je s po meni najslabijom ekipom dogurao do finala. Puno srece na slijedecem turniru