[uredio Šampioni1993 - 08. svibnja 2019. u 11:13]
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
05. svibnja 2019. u 22:19

Crvena Zvezda 1:4 Varteks (Immobile 54' / Vardy 6', 18', Sturridge 77', Alex Sandro 87')

07. svibnja 2019. u 01:52

FK Zeljeznicar 0:6 Partizan (Mitrovic 5',22',47', Diego Costa 55', Lacina Traore 52', 61')

07. svibnja 2019. u 16:50

Istra 1961 - Varteks 3:2 (Rodrigo Moreno 65', Forsberg 70', Pjanić 81' / Werner 14', 90'+)

U: 5(4) - 5(4)
P: 47% - 53%
BK

Zanimljiv susret na Drosini, a unatoč jako malo prilika, vidjeli smo golijadu. Jedina šansa u prvom poluvremenu pripala je Varteksu, u 14. minuti Werner izgurava Manolasa u duelu i mirno plasira loptu u malu mrežicu za 0:1. Istra se nakon porpiličnog mučenja u napadu vraća u 65. minuti kada dobru dubisnku loptu kroz srce obrane koristi Rodrigo Moreno za 1:1. Samo 5 minuta poslije Istra preokreće, Forsberg je dočekao jedan odbitak i pogodio praznu mrežu za 2:1. U 81. Forsberg ulazi u 16, gosti ga ruše, a miran s bijele točke je Pjanić za 3:1. Varteks je do kraja došao do još jednog gola, u zadnjem napadu Werner zabija svoj drugi za konačnih 3:2

Zrinjski - Istra 1961 3:7 (Javi Martinez 36', Salah 41', Cavani 79' / Strootman 21', 60', Ben Arfa 38', 49', Douglas Costa 45'+, Livaja 68', R. Guerreiro 90'+)

U: 15(9) - 20(14)
ŽK: Douglas Costa, Sergio Asenjo (IST)

Čudna i luda utakmica u Mostaru sa čak 10 golova. Sve je krenulo u 21. minuti kada Donnaruma dodaje loptu ravno u noge Strootmanu koji pogađa praznu mrežu za 0:1. Izludio je taj gol domaćina i krenuli su po izjednačenje, te do njega došli u 36. kada Marcelo ubacuje a najviši je Javi Martinez za 1:1. Istra ekspresno vraća vodstvo, brza akcija i realizacija Ben Arfe u 38. za 1:2. Samo tri minute poslije Zrinjski se opet vraća, ubačaj iz kornera posprema Salah glavom za 2:2. Ludu završnicu poluvremena osigurao je Douglas Costa koji nakon solo akcije u sudačkoj nadoknadi sa oko 18 metara gađa rašlje za 2:3. U 49. Istra prvi put odlazi na 2 razlike, ubačaj iz kornera, najviši je Ben Arfa i to je 2:4. Šokantnih 2:5 donosi Strootman u 60. nakon niza sretnih odbijanaca, a u 68. svježi Livaja koji na asist Cazorle lijepo volejem pogađa mrežu za 2:6. Zrinjski je na sve načine pokušavao doći do gola, pa su u 79. uspjeli na silu izborit 11-erac koji hrabro po sredini zabija Cavani. Sol na ranu domaćinu utrljava u 90+ Raphael Guerreiro koji se šeta kraj trojice braniča i zabija za konačnih, nestvarnih 3:7

SuKe
SuKe
Poruka: 106
07. svibnja 2019. u 20:17

FK Partizan 4-0 Crvena Zvezda (Lacina Traore 9',40',49',89')

07. svibnja 2019. u 20:31

Crvena Zvezda-Hrvatski Dragovoljac 1:0(Moussa Sow 65')

07. svibnja 2019. u 21:54

NK Hrvatski dragovoljac       1 : 1    FK Partizan     (Aguero 10' / L. Traore 83' )

U: 8(6) - 8(6)

P: 55% - 45%

ŽK CK : --

Buggy
Buggy
08. svibnja 2019. u 00:14

Željezničar - Istra 1961 0:1 (Douglas Costa 64')

U: 6(4) - 19(10)
P: 48% - 52%
BK

Jako teška utakmica i vrijedna pobjeda za Istru. Željo je po običaju imao strašno raspoloženog vratara, ovaj put je to bio novopridošlica Ter Stegen, no propustili su u prvom dijelu nekoliko prilika u napadu koje bi sigurno otežale Istri juriš ka trobodu. Istra je u svoj sili prilika koje je kreirala na kraju do gola došla iz ogromne greške domaćina, Thiago Silva ja najprije sjajno zaustavio Rodriga Morena koji se sjurio ka Stegenu, a onda neobjašnjivo neometan petom uposlio usamljenog Douglasa Costu koji bez većih problema desnicom konačno matira njemačkog vratara za 0:1. Nakon tog Željo prijeti preko Mbappea, a Istra najčešće preko Mahreza, no mreže se više nisu tresle i Istra odlazi kući pjevajući

Poruka: 720
08. svibnja 2019. u 11:08

Zrinjski 3 1 Zeljeznicar (Savic 34 Cavani 70 Salah 81 ;Mbappe 58)

15 6 - 8 2

Nema kartona

Utakmica je protekla u dominaciji domacina ali kako to obicno u biva u utakmicama ove dvije ekipe nikad to ne ide glatko. Poveo je Zrinjski nakon sto je Modric sjajni gurnio u priliku Savica koji lagano poentira u 1 na 1 sa golmanom. Napadali su domacini a gosti su docekali jednu kontru u kojoj Mbappe bjezi svima i matira za 1 1. Samo 12 minuta kasnije slicna akcija ,ovog puta u reziji Cavanija pada gol. Konacnih 3 1 postsvio je Salah nakon sto je promasio tokom utakmice 3 4 zicera. Gg