08. listopada 2018. u 21:44

PSG - Atletico Madrid 0:2 ( Griezmann 14',Lemar 78' )

6(2) - 10(7)

47-53

Pogadja Grizi nakon kornera,pucao je Costa golman odbio do gricka koji zabija. Bilo je tvrdo i do iduceg gola se cekalo dugo sve do 78 min kada Buffon jednu loptu lose ispucava na 40 m,Lemar ju osvaja i sjurio se u kazneni prostor,nisu ga mogli protivnici zaustaviti i pogodio je po podu za 0:2 i ulazak u finale kupa.

BK

Netipično tvrda utakmica između ova dva protivnika u polufinalu kupa, a nakon velike borbe u finale ide Villarreal. Trenutak odluke desio se u 42. minuti kada Sansone uzima sve u svoje ruke, prelazi 2 braniča i Kepu, te lagano pogađa mrežu gostiju. Bilo je tu još nekoliko šansi domaćina, a kada je Chelsea krenuo po produžetke, Asenjo je još jednom zaključao svoju bravu i osigurao finale svojoj ekipi

beshinho10
beshinho10
Poruka: 156
11. listopada 2018. u 19:13

FINALE

Villarreal - Atletico Madrid 0:1 ( Juanfran 87' )

7(3) - 6(3)

MOTM: Juanfran

Veliko finale starih rivala. Ove sezone u ligi Atletico nije znao za pobjedu protiv Villarreala i skepticno su usli u ovu utakmicu. Madridjani su odlucili malo bolje cuvati svoju mrezu od prijasnjih susreta,izasli su u klasicni 4-3-3 formaciji ali ipak s dozom opreza. Zuta je bolje otvorila utakmicu i zaprijetila udarcem Gaitana koji je fijuknuo pored vratnice. Atletico je pokusavao kroz posjed ali nisu stvarali sanse. Najveca sansa u prvom poluvremenu je bila udarac Gaitana kojeg je Oblak ukrotio. Drugo poluvrijeme se uslo bez promjena, Villarreal i dalje dominira a Atletico ganja kontre. U jednom od svojih napada Manolas odlazi u napad dobija loptu ali jako lose puca i lopta ide pored gola. Samo par trenutaka kasnije Gaitan puca desnom ali ovaj put ne zabija kao zadnju ligasku utakmicu izmedju ovih ekipa vec mu Oblak to lagano brani. Na drugoj strani Koke gura Costu u sansu ali on puca u klizecem polozaju i lopta ide pored gola. Kada su se vec svi spremili na produzetke Juanfran odigrava loptu u sredinu i nastavlja po boku a Jaume Costa ga ne uspijeva pratiti,lopta se vraca Juanfranu i on oci u oci s Asenjom puca u njega,odbija se lopta i Juanfran posprema u mrezu za delirij Madridjana. Villarreal je pokusao odma s centra napasti ali Filipe Luis je presjekao loptu i to je bio kraj,kup je otisao u Madrid.