Poruka: 2.349
23. rujna 2018. u 14:46

SPORTNET 2 - 2. Sezona - Kup

SISTEM NATJECANJA

Kup se igra u knock-out sistemu, jedna utakmica na 10 minuta sa uključenim produžecima i penalima

PRAVILA

- Sva pravila iz lige vrijede i za kup, s izuzetkom pravila oko kartona i supenzija
- 2 akumulirana žuta kartona su 1 utakmica pauze, crveni karton je 2 utakmice pauze
- Obavezno je u svakom izvještaju pored igrača koji je kartoniran napisati iz kojeg je kluba, te nakon odrađivanja suspenzije to naglasiti u izvještaju, npr:

Villarreal - Atletico 0:0

ŽK: Godin (Atletico)
Odradio suspenziju: Manolas (Villarreal)

24. rujna 2018. u 17:32

Tottenham - Atletico Madrid 0:5 ( Kalinic 11',Griezmann 31'.90+,Diego Costa 38',72' )

4(1) - 16(10)

ZK: Kroos (Tottenham)

CK: Verthongen (Tottenham)

Nakon remija u ligaskoj utakmici di smo jedva izvukli bod kod opasnog Tottenhama kup utakmica nam je donijela pun plijen i visoku pobjedu. Tottenham nije mogao povezati redove a mi smo izgledali sjajno. Griezmann je bio jako raspolozen i uz pogotke donio je i 2 asistencije. Lloris na golu sprijecio je jos pokoji pogodak u svojoj mrezi..

Mancester United 2 - 2 PSG (Penali 2-3)

Strijelci: Man(Alexis i Lukaku), PSG(Dzeko i Mbappe)

Napoli 2 : 3 Borussia Dortmund

Strelci: Cavani 2x (Napoli), Delaney, Reus i Guerreiro (BVB)
Kartoni: žt Dahoud (Bvb) i crveni karton Pulisic (BvB)

03. listopada 2018. u 19:20

Manchester City - Villarreal 1:2 (Bolasie 4' / Javi Fuego 31', Bakambu 53')

U: 7(2) - 12(7)
P: 53% - 47%
BK

Jedna fer i zanimljiva utakmica u četvrtfinalu kupa otišla je na stranu žute podmornice. Bolje je krenuo domaćin i već u 4. minuti poveo preko Bolasieja lijepim golom u malu mrežicu. Gosti se tad bude i nizaju prilike, te se u 31. minuti vraćaju prekrasnim golom Javia Fuega u same rašlje. Villarreal na poluvremenu uvodi svoje najjače oružje, Cedrica Bakambua koji u 53. minuti prima jednu dijagonalu na prsa, oslobađa se Kompanya, prvi udarac vratar mu brani, no lopta mu se sretno odbija a on zabija za 1:2. Domaćin je tada svim silama krenuo po produžetke, no bili su vrlo neprecizni u završnici, pa će prvi polufinalist kupa biti Villarreal

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
05. listopada 2018. u 20:42

Borussia Dortmund 0:1 Chelsea (Barkley 4')

06. listopada 2018. u 15:47

Liverpool - Atletico Madrid 0:4 ( Vitolo 2',33',85',88' )

3(1) - 15(5)

CK: Matip (Lpool)

Nakon ligaske utakmice di smo slavili u kupu smo jos lakse dosli do pobjede, rasplozeni Vitolo radio je dar mar  obrani Lpoola koja nije imala lijeka za njega. Dvaput je poentirao glavom,jednom je prevario Alissona kad su isli oci u oci i jednom s 11 m.