13(7)-7(6)

Nema ksrtona

Pulisic i Alli (BVB) odradili suspenziju

Motm Diego Costa

Malo je falilo da domaci prokockaju prednost od 3: 0. Prerano se zakocilo i moglo je bit gusto zbog tog..

05. studenog 2018. u 17:07

PSG - Villarreal 2:4 (Džeko 30', AG / Gaitan 27', Bakambu 39', Sansone 62', Giroud 89')

U: 3(1) - 10(7)
P: 50%- 50%
ŽK: Džeko (PSG)

Odlična i zanimljiva utakmica u polufinalu kupa. PSG je rano poveo, Kolarov je probio lijevi bok a njegov prizemni oštri ubačaj tjera Funes Morija da zatrese vlastitu mrežu. Villarreal se brzo oporavlja, Jaume Costa je prošao po lijevoj strani i našao Gaitana koji glavom lijepo zabija za 1:1. PSG koristi isti recept da bi se već tri minute poslije preko Džeke vratio vodstvo, no Villarreal preko Bakambua u 39. minuti nakon solo akcije i lijepog loba vraća egal. Potpuni preokret Villarreala došao je u 62. minuti, Sansone se nakon jedne kontre s lijeva sjurio ka 16-ercu i sa 20-ak metara iskosa prekrasno pogodio za 2:3. Konačnih 2:4 postavlja u 89. minuti Giroud koji se svjež nakon ulaska lakoćom oslobađa dva braniča i zabija za potvrdu ulaska u finale

beshinho10
beshinho10
Pristupio: 12.09.2018.
Poruka: 156
05. studenog 2018. u 21:48

Manchester United - Atletico Madrid 2:2 PK (3:4) ( Modric 4',AG De Gea - AG Ogbonna, Griezmann 114' )

17(7) - 8(2)

bez kartona

Poveo je United lijepim golom Modrica s distance, drugi gol se cekao sve do 70 min cca kada nakon udarca Bacce De Gea brani ali Ogbonna reagira ko panj i lopta je u golu. Onda radim najvecu mogucu gresku,imam loptu s stoperom,idem mjenjat mentalitet napada i vracam loptu golmanu,on ju naravno pusta kroz noge i zabijam si AG ( kakav balvan ). Srecom brzo se vracam preko Griezmanna i idemo na lutriju penala. Prva dva United zabija po sredini gola dok Atletico prvi zabija a drugi ide pored gola, Oblak se ukazuje i skida Salahu,iducu seriju zabijamo obojica i onda Modric promasuje cijeli gol,ja s Kokeom mirno saljem De Geu u krivu stranu i Atletico ide dalje.

gg

Buggy
Buggy
09. studenog 2018. u 23:35

FINALE

Atletico Madrid - Villarreal 0:2 (Giroud 106', Santi Cazorla 120'+)

U: 11(2) - 17(9)
P: 54% - 46%
BK

Sjajno finale kupa i dvostruka kruna za Villarreal za oporavak nakon poraza u finalu Lige Prvaka i osvetu Atleticu za poraz u prošlosezonskom finalu. Krenulo je vrlo oprezno s obje strane, teško se ulazilo u šanse, a i vratari su bili na razini. Sve je vodilo ka produžecima, tek petnaestak minuta prije kraja obje su ekipe imale pravu priliku završiti susret u 90 minuta, najprije Lemar gađa Asenja koji je već na podu, da bi Giroudu koji je tek ušao dva dobra udarca skinuo Oblak. U prvom produžetku opet vrlo tvrdo, a na početku drugog Villarreal je poveo, iskoristili su uspavanost obrane Atletica, Gaitan se s centra prošetao do 20 m, našao Girouda koji mirno pored obrane stvara prostor za udarac i mirno matira Oblaka za 0:1. Točku na i velikom slavlju žute podmornice stavio je Santi Cazorla u zadnjem napadu prekrasnim slobodnjakom sa oko 25 m koji od grede završava iza leđa Oblaka za konačnih 0:2 i novi trofej za kraj ere Villarreala prije selidbe na Drosinu