Poruka: 2.349
16. listopada 2018. u 15:34

SPORTNET 2 - 3. Sezona - Kup

SISTEM NATJECANJA

Kup se igra u knock-out sistemu, jedna utakmica na 10 minuta sa uključenim produžecima i penalima

PRAVILA

- Sva pravila iz lige vrijede i za kup, s izuzetkom pravila oko kartona i supenzija
- 2 akumulirana žuta kartona su 1 utakmica pauze, crveni karton je 2 utakmice pauze sa prvim slijedećim protivnikom
Obavezno je u svakom izvještaju pored igrača koji je kartoniran napisati iz kojeg je kluba, te nakon odrađivanja suspenzije to naglasiti u izvještaju, npr:

Villarreal - Atletico 0:0

ŽK: Godin (Atletico)
Odradio suspenziju: Manolas (Villarreal)

16. listopada 2018. u 15:36

Utakmica 1. kola Villarreal - Barcelona registrirana je 3:0 b.b. nakon odustajanje Barcelone od ove sezone
Utakmica 1. kola Manchester City - Napoli registrirana je 3:0 b.b.

3 - Giroud (Villarreal)

2 - Philipp, Rooney (Borussia D.), Strootman (Atletico Madrid), Diego Costa (Manchester United), Modrić (Manchester Utd)

1 - Bellarabi, Hazard (Chelsea), Gotze (Borussia D.), Neymar, Benzema (Real Madrid), Iwobi (Arsenal), Ben Arfa, Bakambu, Gaitan, Sansone, Santi Cazorla (Villarreal), Lingard, Mohamed Salah (Manchester Utd), Mertens (PSG), Griezmann (Atletico Madrid)

SUPERKUP

Villarreal - Atletico Madrid 1:2 ( Bakambu 74' - Koke 52',Paulo Dybala 90'+ )

7(6) - 9(6)

45% -55%

Nakon proslosezonskog finala u kupu gdje je slavio Atletico dva titana i najveca rivala srela su se u Superkup utakmici. Krenulo je mirno s obje strane pokoji pokusaj da se zagrije vratar uglavnom je to bio Oblak koji je imao posla. Tek pretkraj poluvremena Bacca je imao dvije sanse ali nije dobro pucao pa se na odmor islo  0:0. U 52 minuti Griezmann dobija loptu na 25 m puca,odbijaju igraci Villarreala do Kokea koji pokusava pucati a igraci zute se zalijecu na njega da ga blokiraju,on nekako provlaci loptu izmedju njih dvojice i ostaje sam na golmanu,udarac ide u stativu i u gol,0:1 vode gosti. Villarreal krece u ofanzivu i u 74 oj minuti vidjamo pogodak kakav se rijetko vidja. Bakambu iskosa s 20 ak m puca bombu koja prolazi Oblaku kroz usi u raslje,gol za nepovjerovat koliko je lijep. Obje ekipe nakon tog gola igraju oprezno i prakticki cekaju poluvrijeme kada u zadnjem svojem napadu Griezmann probija stranu dobro ubacuje a Dybala se vrhunski odvaja od svog cuvara i pogadja glavom u kut pored nemocnog Asenja za pobjedu protiv Villarreala i novi trofej u svojoj vitrini.

gg

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
19. listopada 2018. u 22:15

Tottenham 0:2 Chelsea (AG, Bellarabi 90+')

21. listopada 2018. u 16:57

Borussua Dortmund 3 - 1 Arsenal (Philipp 32' i 90', Rooney 83', Iwobi 76')

U: 10(8) - 9(7)
K: NEMA

Pulisic i Dele Ali (preuzeo suspenziju Topraka) obavili suspenzije za jedan mec, suspendovani jos 1

Sjajan mec na stadionu milionera. Igralo se brzo i bez grube igre na nehumanim zimskim uvjetima! Navijaci su zajedno navijali, malo za jedne malo za druge, na kraju su otisli na pivo u Dzakartu!

22. listopada 2018. u 19:09

Real M. - Liverpool 2:1 (Neymar 19',Benzenma 26', OG)
6(4)-12(5)
Bez kartona

Buggy
Buggy
23. listopada 2018. u 15:28

Villarreal - Real Madrid 3:0 (AG, Ben Arfa 43', Giroud 87')

U: 9(6) - 4(1)
P: 51% - 49%
ŽK: Carvajal (Real)

Nakon prolaska za zelenim stolom protiv Barce, Villarreal je u kupu svladao Real za polufinale. Krenulo je smiješnim autogolom gostiju, Jaume Costa je ubacio, Tevez pucao glavom, a stoper Reala se ušetao u gol s loptom. U 43. Ben Arfa nakon solo prodora puca u Courtoisa no lopta mu se vraća a on je posprema u mrežu za 2:0. Točku na i stavlja Giroud u 87. minuti pogotkom glavom za konačnih 3:0