[uredio el_riki96 - 10. veljače 2019. u 20:06]
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.02.2019.
Poruka: 22
10. veljače 2019. u 19:13

NK Široki Brijeg-NK Varadžin 4-1(Carlos Vela 25´60`Marega30`Herera78`/Hazard81`)

10. veljače 2019. u 19:33

Varaždin 1:0 Hrvatski Dragovoljac (Thiago 43')

10. veljače 2019. u 21:00

Varaždin 2:0 Istra 1961 (Willian 28', Martins 73')

10. veljače 2019. u 21:26

Široki Brijeg - Istra 1961 1:3 (Lewandowski 67' / AG Casillas 16', Giroud 21', 68')

U: 6(4) - 11(5)
ŽK: Pepe (Široki)

Nakon čitave prošle sezone bez poraza, Istra je u novom prvenstvu pokleknula već u prvom kolu u Varaždinu, no u drugoj utakmici vratili su se starim navikama. Gosti su u vodstvo došli u 16. minuti, James je opalio iz slobodnjaka sa 30 metara, lopta pogađa vratnicu i od Casillasa se odbija u gol za 0:1. U 21. minuti Rebić probija bok i centrira na glavu Girouda koji je precizan za 0:2. Široki se vraća u 67. minuti, jedno dodavanje Eriksena sretno je došlo na drugu stranu do Lewa a ovaj iz prve gađa rašlje Asenja za 1:2. Nadu gostima u povratak gasi već u idućem napadu Giroud svojim drugim golom za konačnih 1:3

Buggy
Buggy
10. veljače 2019. u 23:43

Istra 1961 - Crvena Zvezda 4:1 (Ben Arfa 2', Vlašić 12', 77', Bakambu 83' / Mitrović 81')

U: 15(10) - 8(2)
P: 47% - 53%
ŽK: Milenković, Radonjić (CZV)
CK: Reid (CZV)

Istra je uvjerljivo svladala Zvezdu pred svojim navijačima i upisala nova 3 boda. Utakmicu su usmjerila dva rana odbitka koja su u gol ugurali Ben Arfa i Vlašić, a koja su donijeli veliku nervozu kod gostiju. Ta nervoza donijela im je samo crveni karton, te skrivljen penal u 77. minuti koji je iskoristio Vlašić za 3:0. Zvezda u 81. preko Mitrovića koji posprema odbitak smanjuje na 3:1, da bi Istra samo 2 minute nakon novim odbijancem preko Bakambua postavila konačnih 4:1

Istra 1961 - Partizan  1:0 (Manolas 90'+)

U: 9(4) - 4(3)
P: 51% - 49%
ŽK: Abdennour, Sow (PAR)

Istra se dobro namučila protiv drugog Beogradskog protivnika u ligi, Partizana, no na koncu su ipak slavili. Partizan je dugo oklijevao i činilo se da bi mogli do boda, no u zadnjim sekundama utakmice gube jednu loptu ne centru, Manolas i Perišić idu 2 na 1 protiv braniča gostiju, Grk se odlučuje na dribling, lomi protivnika, a onda zabija u malu mrežicu za veliko slavlje zeleno-žutih

Buggy
Buggy
11. veljače 2019. u 00:38

Teleoptik - Istra 1961  0:2 (Bakambu 59', James 79')

U: 2(0) - 16(10)
BK

Teleoptik se kao novak u ligi pokazao kao jako dobra ekipa i ovdje statistika potpuno zavarava jer je utakmica mogla otići u drugom smjeru. Istra se opet jako mučila u napadu , sve do 59. minute kada se Bakambuu lopta sretno izodbijala a on svladava Benaglia za 0:1. Samo nekoliko minuta poslije domaćin ima zicer, Morata koji je tek ušao kreće sam na vratara, zaobilazi i njega, no onda u spas stiže Akanji i mreža Asenja ostaje netaknuta. Ubrzo nakon toga pokušao je Quagliarella snažnim udarcem iskosa, no lopta odlazi tik uz vratnicu. Kada domaćin nije uspio zabiti, Istra dolazi do drugog gola, u 79. James lažnjakom vara čuvara koji ga ruši u 16-ercu, Kolumbijac sam preuzima odgovornosti i mirno realizira najstrožu kaznu za potvrdu pobjede i konačnih 0:2

Samke7
Samke7
Poruka: 22
11. veljače 2019. u 00:48

NK Široki Brijeg-FK Partizan 1:1 (Marega39`/Doumbia85`)

U    7(3)             -    7(6)

P     50%            -    50%

Samke7
Samke7
Poruka: 22
11. veljače 2019. u 00:53

FK Crvena Zvezda-NK Široki Brijeg 1:2(Delle Ali 45`/ Autogol Schmelzer 5`,Eriksen34`)