Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.02.2019.
Poruka: 22
11. veljače 2019. u 00:57

FK Teleoptik Zemun-NK Široki Brijeg 2:3 (Quagaliarella 29`Morata 84`/ Hernani36`Tiquinho Soares 50` 64`)

U     9(4)                   -     12(9)

11. veljače 2019. u 01:05

Partizan 1 - 3 Crvena Zvezda (Dombia 56'/Mandzukic 46' Djuric 87', 90+')

U:3(2) - 7(4)
P: 54% - 46%
K:BK
WINSTON Reid (CZV)odradio kaznu

Kakav mec ja stadionu vojske Jugoslavije. Kakvo prvo poluvreme. Poluvreme sa samo jednim sutem i to van okvira gola. U drugom poluvremenu nastaje rapsodija oba tima. Crvena Zvezda dolazi do prednosti tek sto se krenulo sa centra. Radost nije dugo trajala jer je Dumbia sjajnim begom i zavrsnicom doveo do 1-1. U zadnjih 20 minuta na scenu stupa  dzoker u liku Milana Djurica, mesara iz Kalesije. Izmena se isplatila i uz dva gola mec je priveden kraju i pobeda je odnesena u Ljutice Bogdana. Pun JNA je Djurica aplauzom ispratio na tusiranje u svlacionicu. GG

Belay
Belay
Pristupio: 01.09.2018.
Poruka: 65
11. veljače 2019. u 16:22

Novi Pazar - Partizan 1-1 (Benzenma 71'; J. Martinez 27')

11. veljače 2019. u 18:37

Varaždin 4:0 Novi Pazar (Hazard 3', Mbakogu 19', Azpilicueta 26', Willian 73')

11. veljače 2019. u 21:09

Varazdin 0 3 Zrinjski Mostar (Suarez 14' Piatek 18' Modric 48')

13(3)-8(5)

Nema kartona

Sloboda Tuzla 1 2 Zrinjski Mostar (Mbappe 72'; Salah 30' Maguire 88')

11. veljače 2019. u 22:02

Sloboda Tuzla 0 - 3 Crvena Zvezda (Mandzukic 56', Brozovic 73' i 89')

U: 8(4) - 16(10)
P: 44% - 56%
K:BK
MOTM: Mandzukic

Fenomenalan mec je odigran na stadionu Slobode u Tuzli. Prvo poluvreme je proteklo u obostranim kolosalnim prilikama ali su golmani oba tima bila na nivou svog zadatka. Drugo poluvreme gosti iz Beograda su eksplodirali i naprosto protutnjali Tuzlom. Seriju golova sjajnim udarcem sa distance otvara niko drugi do Mario Mandzukic. Posle par sjajnih sansi ekipe iz Tuzle Crvena Zvezda kaznjava promasaje te Brozovic duplira prednost. Do kraja utakmice smo videli sjajnog Brozovica ponovo na delu pa je na asistenciju Mandzukica izasao sam pred Buffona te u stilu rasnog Bakambua samo potkopao loptu koja je zavrsila u mrezi. Da napomenemo kuriozitet ove utakmice. Sva tri gola su postigli igraci vicesampiona sveta, reprezentacije Hrvatske. Cheers!

el_riki96
el_riki96
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 131
11. veljače 2019. u 22:16

Sloboda-Partizan 0-3(Moussa Sow 35',61',M.Asensio 47')

11. veljače 2019. u 22:40

Istra 1961 - Sloboda  1:1 (Manolas 55' / Martial 38')

U: 10(6) - 11(7)
P: 52% - 48%
BK

Jako dobra, zanimljiva i obostrano otvorena utakmica. Sloboda je prva došla do vodstva, u 38. minuti na jedan ubačaj Martial loptu udara klizećim, a Asenjo netipično za njega prima pacerski gol za 0:1 i šok domaćim fanovima. Istra je u drugom dijelu krenulo po preokret, no došli su samo do boda, zahvaljujući Manolasu, koj koristi asistenciju Kondogbije nakon neuspješnog kornera, te lijepo ljevicom gađa malu mrežicu Buffona za 1:1. Sloboda je prijetila u više navrata preko Džeke koji je nakon dva kornera bio blizu pogotka glavom, dok je Istra mogla do troboda u zadnjem napadu kada Giroud gađa glavom gredu, pa je na kraju svakome otišao po bod