Zrinjski 2 - 2 Sloboda ( AG.T. Silva 78', A. Sanchez 84' / Džeko 75', 76' )

Bez kartona

L. Suarez (Zrinjski) nije igrao

Poruka: 193
08. ožujka 2019. u 22:59

NK Hrvatski dragovoljac      2 : 1     NK Varaždin    (Aubameyang 44', Agüero 50' / Werner 62')

08. ožujka 2019. u 23:37

NK RIJEKA- NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  2:1  11(3)-8(6)

STRIJELCI : C RONALDO 2",D ZAPATA 8" (RIJEKA)- BELOTTI 80" (HRD)

09. ožujka 2019. u 13:58

Istra 1961 - Novi Pazar  3:2  (Kramarić 33', James 47', Muniain 53' / Firmino 25', Hamsik 50')

U: 12(8) - 9(6)
BK

Zanimljiva i uzbudljiva utakmica između Istre i Novog Pazara otišla je na stranu domaćina. Istra je zaprijetila već u prvom napadu kada se Douglas Costa izvlači na ljevicu, lopta pogađa gredu a potom i vratnicu. Ubrzo je pokušao Cazorla iz daljine, a udarce Jamesa, Krame i još jednom Coste ukrotio je Navas, da bi u 25. minuti Pazar naplatio te promašaje i iz prvog udarca dolšao do vodstva, sjevnula je kontra, Hamsik lijepom dubinskom loptom izbacuje Akanjija, a novo pojačanje Pazaraca Firmino izlazi oči u oči sa Asenjom i buši ga za 0:1. Istra se brzo vraća, gosti neupješno izbijaju jednu loptu pod pritiskom, ona dolazi do Thea koji vidi usamljenog Kramu na 16-ercu, hrvatski napadač lijepo prima loptu, prelazi Casemira i krasno gađa malu mrežicu za 1:1. Tek što su krenuli s odmora, Istra dolazi do preokreta, igrala se 47. minuta kada James na dodavanje Muniaina sa 18 metara desnom nogom lijepo gađa za 2:1. Da je Pazar odradio dobar posao u prijelaznom roku pokazao je i drugi njihov pogodak, nakon žive zbrke u 16-ercu, iskusni Hamsik, pridošlica iz prvaka Zrinjkog, ostao je najmirniji i pospremio loptu u mrežu za 2:2. Istra se nije mirila s tim remijem i trebalo je samo 3 minute da se vrate u vodstvo, Krama se izvukao na ubačaj a najviši u 16-ercu je omaleni Muniain. Bilo je tu još niz šansi, utakmica je bila pravi užitak, no rezultat je ostao nepromijenjen, Istra je došla do važnih bodova za ostanak na vrhu, a Pazarci su pokazali da su dobro trgovali i da sa nizom novih pojačanja mogu biti itekako konkurentni, te napraviti nešto više u ligi.

Belay
Belay
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.09.2018.
Poruka: 65
09. ožujka 2019. u 14:11

Crvena Zvezda 1:4 Novi Pazar (Pjanic 21' / De Bruyne 37', Ibrahimovic 51', Isco 56', Hamsik 86')