Hrvatski Dragovoljac - Hajduk 0 : 5 ( Hulk 4',65',Dybala 50',77',Icardi 88' )

[uredio beshinho10 - 18. ožujka 2019. u 20:22]
22. ožujka 2019. u 00:22

Partizan 1 4 Zrinjski (Doumbia 19 ; Suarez 46 54 Alexis 60 77)

5(3)-17(9)

Zk ;: Dembele (P)

Rutinska pobjeda. Teski uvjeti su bili prvo poluvrijeme. Partizan je na svoj uobicajen crni pogon u napadu , Doumbia Sow Valencia zabio za 1 0 . Zanimljivo je bilo vidjeti Rasforda i Asensija na bekovskim pozicijama. Imao je Zrinjski 2 prečke prvo poluvrijeme a u nastavku jos 3 i potpuno je zasluzeno torpedirao goste koji su se nakon utakmice zalili i na neregularni patch a to opet pokazuje da i dalje pravila ne znaju. Walcott se sjurio s centra, dodao Salahu koji je promasio a Suarez dao iz odbitka,  za 2 1 opet Suarez zabija,  Salah puca, golman brani a Suarez daje odbitak. Onda slijede 2 prodora Alexisa kroz sredinu i Poljak je nemocan oba puta bio. I Zrinjski ponovno ide u polufinale

beshinho10
beshinho10
Poruka: 156
23. ožujka 2019. u 14:05

FK Teleoptik Zemun - HNK Hajduk Split 2 : 3 ( Rondon 17',Quaqliarella 48' - Dybala 29',Goncalo Guedes 57',78' )

9(4) - 11(6)

bez kartona

Jucer sam napisao opsiran izvjestaj ali ocito forum zastekao i nije mi ga prihvatio. Ugl utakmica sa 4 gola u radijusu od 25 - 35 m,prava ljepotica di sam ja bio mirniji i sretniji te pobjedio.

27. ožujka 2019. u 23:51

Zrinjski - Istra 1961  2:3  (Piatek 15', R. Rodriguez 58' / AG R. Rodriguez 48', Aduriz 75', Giroud 90'+)

U: 9(3) - 13(10)
P: 43% - 57%
BK
Odradili suspenziju: Layun (Istra), M. Dembele (Zrinjski)

Prava ludnica u Mostaru u polufinalu, dva protivnika koja se dobro znaju pružili su nam pravi spektakl, a sretnije je završilo za Istru koja ide u novo finale. Zrinjski je poveo u 15. minuti, Manolas nakon gol auta vodi loptu i predaje je ravno u noge Piateku, koji greške ne prašta i to je 1:0. Istra se vraća rano u drugom dijelu, u 48. minuti nakon kornera udarac glavom Muniaina brani Donnaruma, a u mrežu nespretno posprema Rodriguez za 1:1. Samo 13 minuta poslije Rodriguez se iskupio, ovaj put korner za Zrinjski, duži napad, nakon niza odbijanaca Manolas izbija loptu iz nogu Salaha ravno na udarac Rodrigueza koji je miran za 2:1. Istra je visila i morali su bacit sve u napad, minutu nakon izmjena lopta dolazi do Imbule na 16-erac, njegov udarac brani Donnaruma, a prvi na odbijancu je Aduriz za 2:2. Zadnji napad u utakmici pripao je Istri, Rodriguez radi blagi prekršaj na Douglasu Costi, upravo on odlučuje uzeti ubačaj i nalazi glavu Girouda koji u padu glavom u 90+ zabija za preokret 2:3 i veliko slavlje Istre, te plasman u finale

beshinho10
beshinho10
Poruka: 156
31. ožujka 2019. u 16:08

Hajduk Split - Varaždin 1 : 0 ( Griezmann 120'+ )

6(3) - 7(3)

CK: Jose Gimenez (HAJ)

Buggy
Buggy
01. travnja 2019. u 23:29

FINALE

Hajduk - Istra 1961  1:2  (Carrasco 31' / Kramarić 8', Santi Cazorla 46')

U: 6(4) - 11(6)
P: 53% - 47%
BK

Klasik Sportnet lige gledali smo u finalu ovosezonskog kupa, a Istra je slavljem došla do druge triplete u 8. sezoni. Krenulo je idealno za goste, u 8. minuti Kondogbia savršenim dodavanjem izbacuje Kramarića u 1 na 1 situaciju s Oblakom, a hrvatski napadač krasnim lobom dovodi Istru u vodstvo - 0:1. Hajduk je nakon tog bio bolji i vratio se u 31. kada Guedes probija krilo, a Carrasco na prazan gol volejem vraća stvari na početak - 1:1. Na samom otvaranju drugog dijela Istra vraća vodstvo, Rakitić izvodi korner, lopta pogađa Kramarića i sretno dolazi do Cazorle koji to posprema u mrežu za 1:2. Do kraja utakmice Hajduk se pokušao vratiti, Griezmann je promašio par prilika, Patricio je bio na visokom nivou i Istra je uzela još jedan trofej protiv najvećeg rivala