PES 6 (sportnet 2) Liga prvaka - 6. sezona (4. sezona LP)

Partizan - Istra 1961  0:2 (Bakambu 23', 63')

U: 2(1) - 17(9)
P: 53% - 47%
BK

Jednosmjerna utakmica, Istra 90 minuta bolja, poveli su u 23. minuti nakon ogromne greške Sowa koji poklanja loptu u noge Bakambuu a ovaj s 20-ak metara buši Burkija. Drugi gol došao je u 63. minuti, Kimmich s poludistance nalazi Bakambua koji glavom s 10 metara vara Burkija za konačnih 0:2

Buggy
Buggy
25. siječnja 2019. u 21:58

Istra 1961 - Partizan 4:0 (James 43', Muniain 48', 86', Kramarić 71')

U: 16(9) - 4(1)
P: 48% - 52%
ŽK: Teixeira (PAR)

Jako dobra utakmica Istre, jedna od boljih u sezoni, od dobrog napada do savršene obrane, sve je funkcioniralo na visokom nivou. Prvi je Handanoviča probio James krasnim udarcem s 20-ak metara, da bi mu se u drugom dijelu priključili Muniain sa dvije solo akcije i Kramarić bombom nakon kratko izvedenog slobodnjaka za visokih 4:0

Buggy
Buggy
26. siječnja 2019. u 00:08

Dinamo Zagreb - Istra 1961  0:2 (Kramarić 51', Muniain 89')

U: 13(6) - 11(6)
P: 59% - 41%
BK

Sjajna utakmica na Maksimiru, Dinamo je bio ravnopravan, u nekim trenucima i bolji protivnik, no manjkalo im je preciznosti i sreće. Gol odluke pada u 51. minuti kada Muniain koristi visoko postavljenu obranu Dinama i dugom loptom nalazi Kramarića koji izbjegava zaleđe a onda iz prve svladava loše postavljenog Edersona. Do kraja utakmice Dinamo se pokušavao vratit, a onda u 89. minuti Muniain nakon auta Dinama krade loptu na liniji, sjurava se u 16 i gađa malu mrežicu Edersona za konačnih 0:2

nesta_firotti
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
27. siječnja 2019. u 19:43

NK Hrvatski dragovoljac   1 : 1   FK Sarajevo     (Aubameyang 81' / Lukaku 32')

28. siječnja 2019. u 16:34

Varaždin 2:2 Sarajevo (Werner 45+', 55' / Shaqiri 7', Lukaku 12')

28. siječnja 2019. u 19:33

FK Sarajevo 2:1 NK Hrvatski Dragovoljac (A.Belotti 32,X.Shaqiri 77 : Y.Poulsen 74)

30. siječnja 2019. u 18:10

GNK DINAMO ZAGREB - FK PARTIZAN 2:0 12(6)-6(4)

STRIJELCI: ADAMA TRAORE 6",KEITA BALDE 33"

KARTONI:SKRINAR,VOGT,DEVRIJ,GABRIEL JESUS -ZUTI-PARTIZAN

2.utakmica

Nakon zvezde i drugi srbijanski velikan pao je pred modrima .ovog puta stradao je partizan. dinamo je od starta dominirao i niti ujednom trenutku pobjeda nije dolazila u pitanje . vec u 6"minuti velemajstor adama pogadja za vodstvo da bi pobjedu potvrdio partizanski bivsi clan kako to inace i  biva keita balde . ono u cemu su srpski klubovi protiv dinama pokazali totalnu dominaciju to su bezbrojni prekrsaji pa je to i ovoga puta rezultiralo sa cetiri zuta kartona ...

Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
30. siječnja 2019. u 19:55

Hrvatski Dragovoljac 1:4 Varaždin (Poulsen 1' / Willian 24', Werner 61', Jorginho 77', AG)

30. siječnja 2019. u 20:34

Istra 1961 - Dinamo Zagreb  1:0 (Rebić 39')

U: 15(11) - 3(1)
P: 43% - 57%
ŽK: Kramarić (Istra), Ramires (Dinamo)

Čettvrta utakmcia i četvrta pobjeda za Istru bez primljenog gola u ligi prvaka. Istra je u ovom susretu bila bolja, a trenutak odluke desio se rano, u 39. minuti, kada Rebić zabija za 1:0 i donosi 3 boda svojoj ekipi