Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
31. siječnja 2019. u 18:18

Sarajevo 3:4 Varaždin (AG, Lukaku 32', Belotti 39' / Mbakogu 34', 45+', 82', Alcantara 55')

Robertson pauzirao

Cibalia 2 1 Hrvatski dragovoljac (Higuain 10' 90'+)

05. veljače 2019. u 22:00

Varaždin - Istra 1961  1:4 (Hazard 11' / Santi Cazorla 45'+, Bakambu 48', 53', 79')

Nema statsa, izbacilo

Istra je u prvoj utakmici polufinala u Varaždinu došla do velike prednosti pred uzvrat. Domaćin je poveo u 11. minuti, Hazard se namješta iskosa i lijepo gađa malu mrežicu. Istra stvari vraća na početak u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada Santi krasno gađa rašlje za 1:1. U drugom dijelu uslijedio je show Bakambua koji je podsjetio na predstave iz prethodnih sezona u kojima je bio najbolji strijelac kluba i lige, te sa svojim hattrickom odveo Istru ne ogromnih 1:4

Istra 1961 - Varaždin  2:2 (Bakambu 32', Rebić 39' / Guarin 57', AG Akanji 76')

U: 15(9) - 15(9)
P: 54% - 46%
ŽK: Bernardo Silva (Istra)

Istra je pred uzvrat imala veliku zalihu, pa je Varaždin morao jurnut svim snagama u napad, izašli su gosti u formaciji sa 5 napadača, što im je donijelo puno šansi, no dobro su se napromašivali, pa su to kaznili Bakambu u 32. odbijancem, te Rebić u 39. solo akcijom. S ukupnih 6:1 na kontu Istra u drugo poluvrijeme ulazi dosta loše, Guarin u 57. čudnim udarcem u prvi kut od vratnice i Asenja smanjuje na 2:1, da bi konačnih 2:2 komičnim autogolom postavio Akanji u 76. minuti. Istra ovaj put zasluženo ide u finale, a Varaždin se opet pokazao kao jedan od najjačih protivnika

1. UTAKMICA

GNK DINAMO ZAGREB - HNK CIBALIJA 3:1 7(4)-10()

STRIJELCI:ADAMA TRAORE 6",C RONALDO 10",GERVINHO 44"-LUIS SUAREZ 84"

KARTONI: NEMA

2.UATKMICA

HNKCIBALIJA-GNK DINAMO ZAGREB 1:2 10(3)-9(5)

STRIJELCI:LUIS SUAREZ 45+,-D.ZAPATA  68",GERVINHO 78"

Buggy
Buggy
07. veljače 2019. u 22:11

FINALE

Dinamo Zagreb - Istra 1961  0:2 (Perišić 103' / Rebić 106')

U: 8(2) - 10(6)
BK

Veliko finale Lige Prvaka između Dinama i Istre otišlo je na stranu zeleno-žutih. Bila je to velika taktička bitka, sa vrlo malo pravih prilika i uz puno opreza na obje strane. Trenutak odluke desio se tek u produžetku, u 103. minuti, kada James ubačajem iz kornera nalazi Perišića koji glavom dovodi u vodstvo Istru. Puležani su drugi produžetak otvorili na najbolji mogući način, Perišić je probio desno krilo i ubačajem našao Rbića koji glavom odnosi Istru na velikih 0:2. Dinamo se pokušao vratit, no nisu uspjeli, no svakako im treba čestitati na povijesnom plasmanu u finale i odličnom otporu u njemu, a Istra će ovu sezonu itekako pamtiti, po povijesnoj trostrukoj kruni, te sezoni bez ijednog poraza u svim natjecanjima