NK Hrvatski Dragovljac 1 : 1 FK Sarajevo (Özil 2' / Chamberlain 59')

U: 4(2) - 9(6)

P: 50% - 50%

ŽK : Xhaka G. (HRD)

Šok za goste u drugoj minuti tipičnom arsenalovskom brzom akcijom, a onda Sarajevo stavlja utakmicu pod kontrolu. U 59-oj se minuti trud isplaćuje, a ostatak utakmice prolazi u nadigravanju na sredini terena i još pokojem udarcu prema golu s obje strane.

Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
11. studenog 2018. u 17:26

Varaždin 2:1 Prishtina (Higuain 1',31'/ Morata 55')

11. studenog 2018. u 17:50

Novi Pazar-Crvena Zvezda 2:0 (Benzema 39',Ibrahimovic 90'+ PK)
7(3)-13(7)
ZK Hakimi (CZ)

Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
11. studenog 2018. u 21:45

Varaždin 8:0 Partizan (Hazard 8', Higuain 12', 45+', Gervinho 33',45+', Werner 37', Jorginho 72', 80')

11. studenog 2018. u 21:47

Prishtina 1 3 Cibalia (Muller 69' ; Diego Costa 31' 41' Lavezzi 74' )

10 (6)-8(4)
žk: Alaba (P)

rutinska pobjeda, pustili smo domaćima inicijativu i čekali prilike . Prvi gol je pao nakon jedne lopte koja je išla 40 ak metara po zraku od strane najboljeg igrača svijeta prema Diegu COsti i stoperima domaće ekipe, Diego je uspio stići i prije Neuera koji je istrčao na loptu i ugurat sa 20 metara od gola.  Drugi najljepši potez utakmcie je bio gol Mullera za smanjenje vodstva a konačnih 3 1 postavio je Lavezzi nakon druge asistencije Valencije (prvu je upisao Diegu Costi)

el_riki
el_riki
Pristupio: 04.11.2018.
Poruka: 54
11. studenog 2018. u 23:27

FC Patizan-Fc Sarajevo 2-1

strelci:(Henderson  47,Brozovic 60,Perisic 7o)

12. studenog 2018. u 17:00

Novi Pazar - Istra 1961  2:4 (Ibrahimović 30', 44' / Sansone 53', 87', Manolas 58', Ohandza 63')

U: 5(2) - 17(8)
P: 43 % - 57%
BK

Utakmica odigrana u ne baš najboljim uvjetima u kojoj se svakome pripalo po jedno poluvrijeme, a učinkovitija je bila Istra. Poveo je Novi Pazar sa dva pogotka raspoloženog Ibre, da bi se momčad iz Pule vratila ekspresno u drugom dijelu preko Sansonea i Manolasa. Potpuni preokret gostima donosi Ohandza, koji nakon toga pogađa i gredu, da bi konačnih 2:4 svojim drugim golom postavio Sansone

Campeone92
Campeone92
Pristupio: 02.09.2018.
Poruka: 187
12. studenog 2018. u 19:05

FK BORAC BANJA LUKA - GNK DINAMO ZAGREB 1:2 5(2)-7(3)

STRIJELCI: BALOTELLI 90+,-BERNARDO SILVA 21",MICHAIL ANTONIO 55"

KARTONI:NEMA

Danas smo gledali dobru utakmicu, iako to statistika ne pokazuje .Dva trenera koja se dobro takticki poznaju. Ovaj put Dinamo je bio puno konkretniji i opasniji, jer nismo puno vidjeli od napada domacina .Poveo je Dinamo preljepim golom Silve, koji kad dobije priliku za igru pokaze svoj talent i kvalitetu .Sa dvadesetak metara lijevom vanjskom pogodio je sami desni donji kut golmana domacina. Nastavio je Dinamo dominaciju na lopti,i vec pocetkom drugog poluvremena povisio vodstvo. Tek sto je usao u igru Vincinius pokazuje zasto je doveden ,sa dva tri driblinga oslobodio se svog cuvara, prosao i lijepo na drugoj strani ubacajem pronasao glavu Antonija.Na samom kraju utakmice Balotelli smanjuje na oko lijep rezultat za domacine ..gg sretno