PES 6 (Sportnet 2) - Pripremni turnir uoči Sezone 4

Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2018.
Poruka: 182
12. studenog 2018. u 19:16

Sloboda 3 - 2 Borac Banja Luka (Callejon 3', Mbappe 14', Lloris AG 40' / Mahrez 45+', Meunier AG 71')

12. studenog 2018. u 19:59

Sloboda 2 - 2 Novi Pazar (Mbappe 11' 63' / Ibrahimović 45+', 82')

12. studenog 2018. u 20:19

Sorry što upadam ko padobranac, nego, nakon milijun godina instalirao pes6 s nekog divljeg cd-a kojeg sam našao u ormaru, sve instalirao, ali kad pokrenem igru javlja mi

12. studenog 2018. u 20:52

Cibalia - Istra 1961   2:2 (Modrić 2', Salah 6' / Ohandza 9', Asensio 61') PK: 3:4

U: 10(5) - 12(6)
P: 47% - 53%
ŽK: Valencia (CIB)

Uzbudljivo polufinale u Vinkovcima između Cibalie i Istre. Krenuo je domaćin furiozno i s dvije solo akcije Modrića i Salaha u 2. i 6. minuti rano poveo 2:0. Srećom po Istru, i oni su ubrzo zabili, u 9. minuti Ohandza je precizan za 2:1. Nakon tog nekoliko šansi s obje strane, a u drugom dijelu Istra je krenula po gol i do njega došla u 61. minuti kada Asensio posprema jedan odbijanac i zabija svojoj bivšoj ekipi za 2:2. Činilo se da će moral Istre porasti nakon povratka u egal, no nakon tog gola Cibalia je bila puno bolja do kraja utakmice, a i u produžecima, no loša realizacija koštala ih je prolaska. U ruletu 11-eraca uspješnija Istra, De Gea je obranio jedan penal, no Asenjo brani 2 i vodi svoju ekipu u finale

nesta_firotti
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
13. studenog 2018. u 00:39

POLUFINALE

NK Hrvatski Dragovljac 1 : 0 GNK Dinamo Zagreb (Bendtner 56')

U: 2(1) - 7(3)

P: 46% - 54%

ŽK : Lamela E. (HRD)

Utakmica taktički odlično postavljena od strane oba stratega, Čech je održavao Dragovoljac na životu, a jedini zgoditak postiže Lord nakon očitog ali nedosuđenog zaleđa.

[uredio nesta_firotti - 13. studenog 2018. u 00:44]
Buggy
Buggy
13. studenog 2018. u 00:47

FINALE

Istra 1961 - Hrvatski Dragovoljac 1:0 (Ohandza 105'+)

U: 13(9) - 7(2)
ŽK: Aubameyang, Lamela, Kolasinac, Xhaka (HD)

Uzbudljivo finale i prvi pehar u vitrinama Istre. Dragovoljac je jako namučio Istru, agresivan pristup sa puno destrukcije napada i oštrih startova urodio je plodom i dobar dio utakmice zeleno-žuti bili su nemoćni. Ipak, ušle su obje ekipe u po jednu šansu u prvom dijelu, s jedne strane odličan je bio Cech koji je zaustavio Bakambua, a s druge Lacazette je vrlo neprecizan. U nastavku puno ofenzivnija Istra, a HD je vrebao iz kontre, i dok je Cech nastavio briljirati i izluđivati napadače Istre, igrači Dragovoljca uputili su niz loših udaraca koje su ili otišle van okvira, ili bile lak plijen za Asenja. U produžetku ista priča, a trenutak odluke desio se u sudačkoj nadoknadi prvog produžetka kada se nakon kornera u gužvi u 16-ercu dešava čudan fliper u kojem se lopta sretno odbila do Ohandze, a ovaj ju posprema u mrežu za 1:0. Bilo je tu još prilika, i vratnica na prazan gol, no na kraju je ostalo 1:0, iako je ostao dojam da je ovo trebalo otići na penale