PES6 WORLD CUP

Pristupio: 25.09.2014.
Poruka: 1.117
13. veljače 2016. u 12:09

Novi kup nacija,ukratko znači izbačene su jake ekipe tako da će se moći birati između sljedećih ekipa..

Igra se sa shollym patchem All National Teams 2016
GRUPNA FAZA 2X15 MIN JEDNOKRUŽNO (NIJE OBAVEZNO AKO JE NEKOME PUNO MOŽETE PO 10 MIN KAKO SE DOGOVORITE),PRVI I DRUGI IDU DALJE DOK ZADNJA 2 ISPADAJU,
knockout faza 2x15 min, ako bude izjednaceno nakon 2 tekme
igra se treća na 5 min i PK na ON znači NEMA gola u gostima .
Finale i tekma za 3 mjesto 1 tekma po 15 min.

znači NEMA DODAVANJA U 16 M PO ZEMLJI ,NI IZVAN 16 U 16 M PO ZEMLJI OSIM PO ZRAKU NABACIVANJEM ,AKO UĐETE U 16 S NEKIM IGRAČEM ZNAČI ILI S NJIM PUCATI ILI DODATI PO ZRAKU ILI DODATI NAZAD IGRAČU VAN 16.
ODBITAK OD GOLMANA ili IGRAČA MOZETE ZABITI.
EVO TUTORIJAL AKO NEKOME NIJE JASNO...

Rok za odigravanje grupne faze je 10 dana nakon početka kupa.
Broj pauza se stavlja na 3,ozljede ON,vrijeme na fine.
Pravila za kartone su jako postrožena 1 žuti karton 1 utakmica neigranja,
direktni crveni 2 utakmice  isto kao i 2 žuta,obavezan je SS kartona odnosno ako nema kartona SS NAKON UTAKMICE u kojem se vidi da nije bilo kartona.
-OZLJEDE SU TAKOĐER NA ON.
SS kartona ne slati meni u PP nego ovdje na forum uz prijavu rezultata.
Imate programe za SS I snimanje  http://www.fraps.com/   i  www.bandicam.com   preporučujem bandi cam zbog male veličine videa.
ZNAČI IGRA SE 15 MINUTA ZBOG TEŽIH PRAVILA ALI NIJE OBAVEZNO,TKO ŽELI NEK IGRA NA 10
-IGRAMO KOLO PO KOLO (ZNAČI NE IGRATI OBE ODJEDNOM S ISTIM PROTIVNIKOM)

Pošto nam se Jure već danima ne javlja i zauzet je igranjem MBL,MML,SML,CML,AML i ostalih  liga napravio sam zdrijeb pa kad i ako se pojavi neka uzme ekipu pa ćemo ga ubaciti da drugi ne čekaju..

15. veljače 2016. u 12:56
Čile - Kolumbija 4:1 (Valdivia 6, Sanchez 14,28,65 /// Ibarbo 45+)
U: 17(8) - 8(4)
P: 47-53
žuti: Zapata (KOL)

Izjednačena utakmica, ali moji napadači su bili danas daleko precizniji.
15. veljače 2016. u 13:40
Senegal - Čile 4:1 (Mame Diouf 17', 90'+, Saivet 55', Niasse 62' / Alexis Sanchez 56')

15. veljače 2016. u 14:32

Kazne
F.Silva-Čile 1 UT.
Pristupio: 06.06.2015.
Poruka: 564
15. veljače 2016. u 15:45
ŠVICARSKA 3 0 KAMERUN (SHAQIRI 40' 61' STOCKER 45'+ )

U. 26(13)-3(2)
žuti 0 1 - Makoun (kamerun
crveni 0 1 - N' Koulou

Ispočetka teška utakmica, Švicarci su jedva probijali bunker Kameruna, Lijepa akcija između Stockera i Shaqirija za 1 :0, kada se činilo da će se na poluvrijeme otić sa samo 1 :0 dogodila se neopreznost u obrani, Drmić je prošao a N' Koulou je neoprezno startao i dobio crveni iako je išao licem u licem na igrača, i nije bilo govora ni o kartonu. Slobodnjak je izveo Stocker , fantastičan udarac od prečku u gol. U nastavku je Kamerun nešto bolje igrao nego u prvom poluvremenu ali Shaqirija je sjanim udarcem riješio pitanje pobjednika. GG i sretno dalje

[uredio ivanvk22 - 15. veljače 2016. u 15:49]
Pristupio: 03.02.2016.
Poruka: 4
15. veljače 2016. u 18:52
Svajcarska 1:4 Svedska

strelci: Svajcarska ( Stocker ) - Svedska ( S. Larsson, M. Olsson, Z. Ibrahimovic, E. Zengin )

u jednoj lepoj fudbalskoj predstavi videli smo dve ekipe sa po dosta sansi i lepih akcija, u prvoj tekmi za svedjane ovog svetskog prvenstva najpre vec u 2.min Larson gadja za vodjstvo, da bi njegovi saigraci uz kapitena Ibrahimovica dosli do broja 4, dok s druge strane Stoker uspeva da ublazi poraz svoje ekipe i uz to na njihovu nesrecu Mehmedi promasuje citav gol sa bele tacke...te ne uspeva da smanji na 2:4...

cestitke protivniku Zdralu !! GG
[uredio Dzoni_PRO - 15. veljače 2016. u 22:32]
Poruka: 4
15. veljače 2016. u 22:31

Svedska 2:1 Kamerun

strelci: Svedska ( Ibrahimovic Z. , E. Zengin ) - Kamerun ( V. Aboubakar )

zuti k : Kamerun ( N'Guemo, Matip )

svedjani nastavljaju sa pobedama i nakom ovako tesne i neizvesne utakmice protiv veceras veoma jakog i nesrecnog Kameruna.. najpre po drugi put na ovom turniru kapiten Zlatan dovodi svoju ekipu do prednosti sa bele tacke, a nadu kameruncima vraca igrac Porta Visent Abubakar, da bi u drugom delu prelepim plasiranim udarcem Erkan Zengin savladao nemocnog golmana Kameruna i postavio konacnih 2:1...

GG Jure... idemo dalje bratee !!

Buggy
Buggy
15. veljače 2016. u 23:44
Urugvaj - Senegal 2:3

Zanimljiva utakmica od samog početka, Senegal je zahvaljujući greškama Urugvaja stekao veliku prednost koju Urugvaj u konačnici nije uspio uhvatiti. Mame Diouf bio je raspoložen i dao je dva pogotka, od čega jedan iz penala, dok je treći gol djelo braniča Urugvaja koji je jedan ubačaj pospremio u svoju mrežu. Luis Suarez je na samom kraju prvog djela donio nadu Urugvajcima, no uspjeli su samo smanjiti na 2:3 preko Ramireza, pa su Senagalci upisali drugu pobjedu.
[uredio Buggy - 15. veljače 2016. u 23:53]