moderatorima, adminima i....

Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.861
27. srpnja 2025. u 13:37

anetisi je napisao/la:

Pitanjce - jel se nekome javila greška da vas "odlogira" s foruma nakon nekoliko refrešanja na samom forumu, čak i usprkos tome što ste prilikom ulogiravanja kliknuli da vas zapamti, događa se isto. 

Vidi cijeli citat

Također 

Igra se i dogodine; Ulaz P
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.648
27. srpnja 2025. u 13:38

Svaki put kad se vratim na forum se moram ponovno logirati, na svim uređajima. Traje već par dana. 

I'm not mean, you're just a sissy.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.897
27. srpnja 2025. u 13:45

anetisi je napisao/la:

Pitanjce - jel se nekome javila greška da vas "odlogira" s foruma nakon nekoliko refrešanja na samom forumu, čak i usprkos tome što ste prilikom ulogiravanja kliknuli da vas zapamti, događa se isto. 

Vidi cijeli citat


meni isto već par dana

[uredio Raul2000 - 27. srpnja 2025. u 13:45]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.914
27. srpnja 2025. u 14:44

isto je i moderatorima, tako da čekamo da se oglasi vrhovni tehničar 

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.085
27. srpnja 2025. u 15:08

Isprike što se tema Suđenje ponovno morala zaključati. Nisam imao nikakvu lošu namjeru s objavom onog priopćenja, dapače volio bih da se o takvim stvarima razgovara otvoreno, iskreno i normalno bez vraćanja u prošlost i pisanja pizdarija ali očito je to nemoguće.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.683
27. srpnja 2025. u 17:15

Može netko do naše teme skoknuti da pojasni tamo da tema nije suđenje/hnl?

Fala :)

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.547
27. srpnja 2025. u 18:01

Di bi tribali o suđenju kad je jedina tema uredno zaključana? Dva lika krenu o prošlosti i odma se zaključa tema umisto da se eliminira problem, zaključa se tema. Ili je bruno marić problem za komentiranje? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.914
27. srpnja 2025. u 18:21

naravno da se ne smije pisati o Mariću. Zato je o njemu na ovom forumu napisano samo 15878 stranica i 2582488889 komentara. Da li shvaćaš kakvu glupost si sposoban napisati? Optužuje forum koji ima temu posvećenu suđenju za cenzuru jer ne smiju se suci dirati, ma ajde, bravo

 

 

 

[uredio ian wright - 27. srpnja 2025. u 18:36]
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.197
28. srpnja 2025. u 15:14

Je ide fantasy ove sezone 😁

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Zulu1911
Zulu1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 542
31. srpnja 2025. u 16:20

Je li ovo mjesto na kojem mogu pitati zbog čega sam dobio žuti karton?

Ne bunim se nego pitam da znam za ubuduće jer ne znam koje sam pravilo prekršio.

#brunomaricout🟥
  • Najnovije
  • Najčitanije