moderatorima, adminima i....

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.904
06. kolovoza 2025. u 23:25

naravno da je. Taman će se odmorit za revanš

Fizio
Fizio
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.10.2021.
Poruka: 2.442
apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
08. kolovoza 2025. u 14:49

Molim vas sprijecite ove komentare o Jugoslavenskom Hajduku, cak i jednog moderatora

ja Hajduka ne gledam kao takvog i odvratno mi to za citat a uostalom nije bitno sto ja mislim, vec sto me vuce da im odgovaram, a onda ce to odvest u offtopic

Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
08. kolovoza 2025. u 14:52

apjrlmcd je napisao/la:

Molim vas sprijecite ove komentare o Jugoslavenskom Hajduku, cak i jednog moderatora

ja Hajduka ne gledam kao takvog i odvratno mi to za citat a uostalom nije bitno sto ja mislim, vec sto me vuce da im odgovaram, a onda ce to odvest u offtopic

Vidi cijeli citat


Prouči Hajdukovu povijest, nauči čitat i vrati se na forum.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
08. kolovoza 2025. u 14:52

apjrlmcd je napisao/la:

Molim vas sprijecite ove komentare o Jugoslavenskom Hajduku, cak i jednog moderatora

ja Hajduka ne gledam kao takvog i odvratno mi to za citat a uostalom nije bitno sto ja mislim, vec sto me vuce da im odgovaram, a onda ce to odvest u offtopic

Vidi cijeli citat


Nitko na temi ne piše o Jugoslavenskom već Antifašističkom Hajduku, što je ogromna razlika. 

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Ruper Gubiga
Ruper Gubiga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 2.450
08. kolovoza 2025. u 18:24

Ustaški sigurno nije osim u glavama imbecila

apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
08. kolovoza 2025. u 19:40

Hrvatski je nije ni ustaski ni partizanski 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
08. kolovoza 2025. u 20:24

apjrlmcd je napisao/la:

Hrvatski je nije ni ustaski ni partizanski 

Vidi cijeli citat

Što je hrvatsko u "ajmo ustaše"?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 562
14. kolovoza 2025. u 00:51

Što se točno dogodilo na Ciboninoj temi?

Malo mi je mutno jer ispada da forumaš traži gledanje ip adresa, a ispada da je on spamao temu s 5 svojih profila i pričao sam sa sobom.

Ne pokušavam preispitivati moderatore nego mi ovo zvuči suludo pa provjeravam kopčam li dobro.

Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
14. kolovoza 2025. u 01:24

katapult je napisao/la:

Što se točno dogodilo na Ciboninoj temi?

Malo mi je mutno jer ispada da forumaš traži gledanje ip adresa, a ispada da je on spamao temu s 5 svojih profila i pričao sam sa sobom.

Ne pokušavam preispitivati moderatore nego mi ovo zvuči suludo pa provjeravam kopčam li dobro.

Vidi cijeli citat


Nije prvi put ovoj osobi da se zaigra s 5,6 profila istovremeno i spama košarkaški podforum.