moderatorima, adminima i....

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
19. siječnja 2026. u 21:00

nije li jednostavnije da prestaneš dolazit na forum?

Zadar_zd
Zadar_zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.08.2019.
Poruka: 872
19. siječnja 2026. u 21:13

ian wright je napisao/la:

nije li jednostavnije da prestaneš dolazit na forum?

Vidi cijeli citat

Pa dolazit cu i dalje,samo kao promatrac 

Per aspera ad astra
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
19. siječnja 2026. u 21:15

pa nije obavezno da nešto moraš pisat 😬

 

miljoni ljudi godinama čitaju i tek onda se odluče da nešto napišu

[uredio ian wright - 19. siječnja 2026. u 21:16]
Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
21. siječnja 2026. u 13:36

Pozdrav.

Može li se nešto napraviti po pitanju tzv. višestrukog citiranja? Postoji li nekakav plugin koji bi u quote povukao samo post na koji se klikne ili na bilo kakav način "eliminirao" prijašnju raspravu iz njega? Ljudi najčešće, kada citiraju, naivno misle da citiraju samo taj post - a osobito suluda je situacija kad se netko treći ubaci u raspravu pa krene kris-kros postanje - a u zbilji se to razvuče u plahtu ako slučajno mazohistički odlučiš kolapsirati cijelu prepisku.

Da, svjestan sam činjenice da dobar dio forumaša (dobrim dijelom generacija 50+) baš i ne poznaju netiquette i da nisu vični baratanju suvremenim tehnologijama, ali to ne amnestira vaš dio odgovornosti u cijeloj priči. Jer, ruku na srce, ovo sučelje nije niti malo user friendly, osobito ako se pristupa sa smartphonea. Brisanje nepotrebnih citata, uglatih zagrada i ostalih pičaka materinih je moguće jedino (ako želiš sve napraviti kako treba) s računala, a i tu trebaš biti prilično pažljiv. 

Neću više duljiti, zanima me samo postoji li volja i način da se ovaj tehnički problem odstrani ili nadogradi?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
21. siječnja 2026. u 14:41

za tehnički ne znam, tako da se moramo osloniti na inteligenciju i obzirnost forumaša

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
21. siječnja 2026. u 15:18

Ušljo, razumijem što želiš reći, i ima smisla... ali čak ne bi riješilo sav problem citiranja. Čak i dok nije višestruko, samo klikanje "CITIRAJ", "CITIRAJ", ne znači puno i ne treba se uvijek koristiti.

See what I did there? 

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
21. siječnja 2026. u 16:17

ian wright je napisao/la:

za tehnički ne znam, tako da se moramo osloniti na inteligenciju i obzirnost forumaša

Vidi cijeli citat

Pardon, moja greška. Nisam napomenuo da je pitanje upućeno sistemskom adminu, naivno sam se oslonio na inteligenciju i obzirnost moderatora.

neverbored je napisao/la:

Ušljo, razumijem što želiš reći, i ima smisla... ali čak ne bi riješilo sav problem citiranja. Čak i dok nije višestruko, samo klikanje "CITIRAJ", "CITIRAJ", ne znači puno i ne treba se uvijek koristiti.

See what I did there? 

Vidi cijeli citat

Pazi, ja tebe kužim i niti u jednom trenutku nisam spomenuo da radiš pogrešno ili mimo pravila. Ovaj moj upit ide i u smjeru pomoći tebi (jer van PDF-a Košarka sudjelujem u zanemarivom postotku i ne znam kako priča izgleda na, recimo, Nogometu), ali i sebi samom jer i mene ubije skrolanje stranice kad krenu dvojci bez kormilara u svoj višestrukocitirajući plov. Tu dolazimo i do besmisla tipke Odgovori, koja bi zapravo trebala biti jednostruki citat, ali je samo nova poruka u temi. Ma, kužimo se ali možemo malo do ništa po tom pitanju, očito.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.093
24. siječnja 2026. u 15:30

Jel može moderatura objasnit zašto je moj upis na temi Filmova izbrisan, a prijašni upisi koji u temi Filmova razglabaju o yu ideologiji mogu opstat?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
24. siječnja 2026. u 17:07

obrisan je post koji si citirao

u ime razuma se nadam da se više nitko neće baviti temom na takav način 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.375