moderatorima, adminima i....

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
24. ožujka 2026. u 13:57

Ovako je i Poljud trebalo srušiti, bez najave i naglo

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.782
24. ožujka 2026. u 13:58

Ma bilo koja druga boja osim crvene bi bila okej. Ovo baš loše upada u oko.

Jel se može vratiti plava?

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.892
24. ožujka 2026. u 14:20

ian wright je napisao/la:

što se mene tiče, ne

ne znam kako to vide drugi moderatori

 

cijeli topic se svodi na rekla-kazala & lovačke priče i na "tko je bio, taj zna, uostalom nije za internet"

kad nije za internet, onda igru preuzimaju likovi koji odmah od prvog upisa krenu o kompleksima, tko je što radio 2007. godine, agenturama, tko se gdje osramotio, to je moralist, tko je navijao sa Srbima, tko je veći jazavac i slično

ništa od toga se ne može provjeriti jer prva rečenica "tko je bio, taj zna, a nije za internet"

i ono što je ostavljeno je sramotno za čitat, a svaki upis zadnje tri-četri stranice tamo bi povukao ban

ako želite mamac-temu na kojoj će se masovno ginuti i brisati profili, okej ali stvarno ne preporučam 

 

Vidi cijeli citat

Tema kao i svaka druga oko koje se lome koplja. Čak je komunikacija bila relativno okej s obzirom na situaciju koju se komentiralo. Mogla je i opstati, ali dobro, veži konja di gazda kaže

ŠF
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.424
24. ožujka 2026. u 14:20

Svaka promjena je dobrodosla.

Makar i na gore.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
24. ožujka 2026. u 14:29

Lukkk je napisao/la:

Svaka promjena je dobrodosla.

Makar i na gore.

Vidi cijeli citat

Bitno da se vrti

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
24. ožujka 2026. u 14:29

Vahirua je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

što se mene tiče, ne

ne znam kako to vide drugi moderatori

 

cijeli topic se svodi na rekla-kazala & lovačke priče i na "tko je bio, taj zna, uostalom nije za internet"

kad nije za internet, onda igru preuzimaju likovi koji odmah od prvog upisa krenu o kompleksima, tko je što radio 2007. godine, agenturama, tko se gdje osramotio, to je moralist, tko je navijao sa Srbima, tko je veći jazavac i slično

ništa od toga se ne može provjeriti jer prva rečenica "tko je bio, taj zna, a nije za internet"

i ono što je ostavljeno je sramotno za čitat, a svaki upis zadnje tri-četri stranice tamo bi povukao ban

ako želite mamac-temu na kojoj će se masovno ginuti i brisati profili, okej ali stvarno ne preporučam 

 

Vidi cijeli citat

Tema kao i svaka druga oko koje se lome koplja. Čak je komunikacija bila relativno okej s obzirom na situaciju koju se komentiralo. Mogla je i opstati, ali dobro, veži konja di gazda kaže

Vidi cijeli citat

A kakvog smisla ima imat temu o nečemu gdje je sve pokriveno kodeksom, zavjetom šutnje i omertom

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.898
24. ožujka 2026. u 14:30

https://sportnet.hr/sportnetklub/kakvi-smo-11/bilo-je-i-vrijeme-356955/1/

 

ispravna tema o dizajnu

 

[uredio ian wright - 24. ožujka 2026. u 14:31]
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.975
26. ožujka 2026. u 22:07

Jel možda poznato zašto se ne vidi tema od KK Splita ?? 

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
26. ožujka 2026. u 22:23

Ajmo u pivu da ju je Kuki slučajno obrisao 😂

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.975
26. ožujka 2026. u 22:41

Ušljo je napisao/la:

Ajmo u pivu da ju je Kuki slučajno obrisao 😂

Vidi cijeli citat


Koliko ću pivi popiti neće biti dobro po mene hahhaha 

  • Najnovije
  • Najčitanije