moderatorima, adminima i....

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.743
10. travnja 2026. u 07:23

ultras scena ima svoja pravila, debela vecina ovdje nas niti je u njoj, niti poznamo ta ista pravila, kao i svuda ima ih dobrih i losih, po meni nepotrebna tema, jer mi mozemo raspravljati ko se kaj dere, ko ima lijepse tranparente, ko bolje palli benglake i to je ugllavnom sve, dubllje teme o toj supkulturiu nek se bave lljudi koji su u njoj, i misllim da uopce nema potrebe za temu, jer sam siguran da bi se ti isti lljudi slozilli da se o takvim stvarima na forumu ne raspravllja

Domovine sin
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.896
10. travnja 2026. u 09:22
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 682
10. travnja 2026. u 14:52

Vilenjak je napisao/la:

ultras scena ima svoja pravila, debela vecina ovdje nas niti je u njoj, niti poznamo ta ista pravila, kao i svuda ima ih dobrih i losih, po meni nepotrebna tema, jer mi mozemo raspravljati ko se kaj dere, ko ima lijepse tranparente, ko bolje palli benglake i to je ugllavnom sve, dubllje teme o toj supkulturiu nek se bave lljudi koji su u njoj, i misllim da uopce nema potrebe za temu, jer sam siguran da bi se ti isti lljudi slozilli da se o takvim stvarima na forumu ne raspravllja

Vidi cijeli citat

doslovno sam mislio podijeliti stvari isključivo s tribine, koreografija, poruka, bakljada tjt. nešto o čemu nema nagađanja, šupljih priča, tračeva bez pokrića, priča u šiframa, priča koje nisu za internet itd. doslovno netko što svatko na internetu može naći, ali ovdje nađe na temi jednim klikom. kad je tema napravljena - ne znam. zašto je napravljena - ne znam. onda neka se izbriše i gotovo. ja sam lijepo upitao, a ispao debil

pušač k* Marka Livaje
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.121
10. travnja 2026. u 15:54

Čavo Ledeni je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

ultras scena ima svoja pravila, debela vecina ovdje nas niti je u njoj, niti poznamo ta ista pravila, kao i svuda ima ih dobrih i losih, po meni nepotrebna tema, jer mi mozemo raspravljati ko se kaj dere, ko ima lijepse tranparente, ko bolje palli benglake i to je ugllavnom sve, dubllje teme o toj supkulturiu nek se bave lljudi koji su u njoj, i misllim da uopce nema potrebe za temu, jer sam siguran da bi se ti isti lljudi slozilli da se o takvim stvarima na forumu ne raspravllja

Vidi cijeli citat

doslovno sam mislio podijeliti stvari isključivo s tribine, koreografija, poruka, bakljada tjt. nešto o čemu nema nagađanja, šupljih priča, tračeva bez pokrića, priča u šiframa, priča koje nisu za internet itd. doslovno netko što svatko na internetu može naći, ali ovdje nađe na temi jednim klikom. kad je tema napravljena - ne znam. zašto je napravljena - ne znam. onda neka se izbriše i gotovo. ja sam lijepo upitao, a ispao debil

Vidi cijeli citat

Pa ima tema za to, navijačke tribine za koreografije, ima tema navijačke slike itd

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.896
12. travnja 2026. u 13:00
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.704
12. travnja 2026. u 13:10

Riješeno. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.550
12. travnja 2026. u 14:34

Jel se može otključat neke teme poput EU ili USA gdje i nije bilo dosad toliko veliko razilaženje na temi pa da se morao ključat topic.

Eto danas imamo izrazito zanimljive izbore kod susjeda, a nema prikladnog topica za iskomentirat

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.390
12. travnja 2026. u 22:11

VelKoz je napisao/la:

Jel se može otključat neke teme poput EU ili USA gdje i nije bilo dosad toliko veliko razilaženje na temi pa da se morao ključat topic.

Eto danas imamo izrazito zanimljive izbore kod susjeda, a nema prikladnog topica za iskomentirat

Vidi cijeli citat


Down goes Putin puppet, pao Orban debeli.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Demagog2902
Demagog2902
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.04.2026.
Poruka: 43
13. travnja 2026. u 23:45

Tražim trajni ban jer na ovom forumu slobodoumni ljudi nisu dobrodošli...Banirao me neki basektas a nikoga nisam vrijeđao...Samo cinjenice...Strasno

Ma tko si ti Basketasu da mene baniras - sram te i stid bilo
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.487
17. travnja 2026. u 12:52

https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/hnk-hajduk-split-2025-2026-362625/p8081870/#poruka8081870

 

Primijetio sam da se ovom forumasu jako puno tolerira, nikad nije dobio ban duzi od 1 do 2 dana, a nerijetko vrijedja.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije