moderatorima, adminima i....

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
25. svibnja 2026. u 07:13

https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/futsal-191165/p8115894/#poruka8115894

Ovakvi komentari su možda bili smiješni prije 5-6-10 godina, ali danas su samo manjak maštovitost autora. Komentar nema nikakve veze s temom pa vas molim da se obriše

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.754
25. svibnja 2026. u 11:48
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
pripravnik
pripravnik
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.01.2014.
Poruka: 876
25. svibnja 2026. u 12:18

Cri.Lu99 je napisao/la:

https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/futsal-191165/p8115894/#poruka8115894

Ovakvi komentari su možda bili smiješni prije 5-6-10 godina, ali danas su samo manjak maštovitost autora. Komentar nema nikakve veze s temom pa vas molim da se obriše

Vidi cijeli citat

https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/futsal-191165/p8115979/#poruka8115979

Kada se već briše moj komentar neka se briše i od ovog "gospodina". Mada nazvati "neodgojenom seljačijom" cijeli jedan grad i njegove građane je ipak više za ban...

"Jednostavno taj grad i njegovi građani sebe smatraju Gradom, kulturnom sredinom, izruguju se sa drugima, a zapravo su jedna obična neodgojena seljačija"

 

 

 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
25. svibnja 2026. u 12:27

Slažem se, ne volim inače generaliziranje pa sam evo uredio svoj post. Naravno da ne mislim da je takav cijeli grad i svi njegovi stanovnici. Ipak, oni koji se često takvima predstavljaju i predstavljali su se tokom godina evo sada skidaju masku i pokazuju kakvi su

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.903
29. svibnja 2026. u 09:24
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.716
29. svibnja 2026. u 09:55

Riješeno.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.903
30. svibnja 2026. u 12:48

Pozdrav. Vezano za ovu povijest SP-a, ne mogu se otvoriti te teme preko kompjutera. 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Sportski direktor
Sportski direktor
Administrator
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 6
01. lipnja 2026. u 16:18

Raul2000 je napisao/la:

Pozdrav. Vezano za ovu povijest SP-a, ne mogu se otvoriti te teme preko kompjutera. 

Vidi cijeli citat


Nisu još svi tekstovi gore, zasad od 1930. do 1954., ostatak će biti u idućih par dana

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
02. lipnja 2026. u 11:53

Zamisli odavde doći kontra smjerom u jednosmjernoj aveniji helikopterom...

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 14:47]
  • Najnovije
  • Najčitanije