Nagrađeni Forumaši
Vlašić: 'Molimo skupa, Bog nam je bitan, a prava smo obitelj. Najbolje tek dolazi'
KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
UŽIVO: DR Kongo - Uzbekistan 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
Hrvatska - Gana 2:1: Najbolje izdanje u idealnom trenutku, Hrvatska je u šesnaestini finala SP-a!
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: DR Kongo - Uzbekistan 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
15 min•Nogomet

UŽIVO: Kolumbija - Portugal 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
22 min•Nogomet

Vlašić: 'Molimo skupa, Bog nam je bitan, a prava smo obitelj. Najbolje tek dolazi'
7 min•Nogomet

Jordan Henderson ispisao povijest Engleske, Bellingham si lijepo čestitao rođendan
14 min•Nogomet

Kovačić: 'Još uvijek nismo na razini na kojoj želimo biti, ali dižemo se i to je najbitnije'
15 min•Nogomet

Dalić: 'Malo sam 'bucao' u ove dvije utakmice, vratili smo se na stare postavke, ali nema euforije'
23 min•Nogomet

Harry Kane postao najbolji strijelac Engleske u povijesti svjetskih prvenstava
31 min•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Engleska 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
3 sata•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
9 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
21 sat•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
20 sati•Nogomet

. doveli ga plemeniti roditelji ima jeno desetak mjeseci, slinio je, natezao se za spolovilo, mazao fekalijama po licu i polurazgovjetno blebetao o nekakvim zlocestim vilenjacima. bio je u jos gorem stanju nego onomad kad su mi ga doveli nakon onog incidenta s mojcom i rolling stonesima iz dalmatinske zagore. polako ali sigurno ide rehabilitacija, vjerujem da ce mu puno znacit vasa paznja. zato bas mislim da bi mu SN nagrada (ne SM jer bi ga to vratilo na stare staze, karic, biscan, kajtijaznamkosvene) jako pomogla na putu ozdravljenja.







) koliko ja znam (od poznatih) samo ja i Kosta smo ostali bez maske (mada se preti i ostalima da ce ostati bez iste)