Euro 2024.

123
...
789
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 27.691
08. lipnja 2024. u 15:17

PRAVILA:

1. Prognozu za svako kolo treba postaviti prije početka prve utakmice kola ili izbaciti iz ponude          utakmice koje su već počele ili završile!!!!

2. Nije dozvoljeno uređivanje prognoze nakon početka prve utakmice u vašoj prognozi.

3. Za svaku utakmicu koriste se tipovi: 1,X i 2.

4. U grupnoj fazi turnira za pogođen ishod dobije se 1 bod. U osmini finala i četvrtfinalu za pogođen ishod dobije se 2 boda. U polufinalima za pogođen ishod dobije se 3 boda, a u finalu 4 boda.

5. Kod ostavljanja prognoze za prvo kolo, upisujete i prognozu za osvajača turnira.

Reprezentacije sam podijelio u skupine prema trenutnim koeficijentima kladionica.

Tako bi za točnu prognozu osvajača prvenstva iz prve skupine dobili 5 bodova, dok bi       za  reprezentaciju iz 4. skupine dobili 15 bodova.

SKUPINA 1: FRANCUSKA, ENGLESKA=  5 bodova

SKUPINA 2: NJEMAČKA, ŠPANJOLSKA, PORTUGAL =  8 bodova

SKUPINA 3: BELGIJA, NIZOZEMSKA, ITALIJA= 10 bodova

SKUPINA 4: DANSKA, HRVATSKA=  15 bodova

SKUPINA 5: AUSTRIJA, MAĐARSKA, ŠVICARSKA, SRBIJA, UKRAJINA, TURSKA = 20 bodova

SKUPINA 6: ŠKOTSKA, RUMUNJSKA, ČEŠKA, SLOVENIJA, POLJSKA = 25 bodova

SKUPINA 7: ALBANIJA, GRUZIJA, SLOVAČKA = 30 bodova

6. Kod ostavljanja prognoze za prvo kolo, upisujete i pobjednika svake skupine , te po još jednu ili dvije reprezentacije po skupini koje prolaze u osminu finala.

Za točnu prognozu pobjednika skupine dobili bi 3 boda, a za pogođene preostale reprezentacije koje idu u osminu finala po jedan bod.

 

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA:

 

POBJEDNIK SKUPINE A:                     ,   u osminu finala prolaze:

POBJEDNIK SKUPINE B:                     ,   u osminu finala prolaze:

POBJEDNIK SKUPINE C:                     ,   u osminu finala prolaze:

POBJEDNIK SKUPINE D:                     ,   u osminu finala prolaze:

POBJEDNIK SKUPINE E:                     ,   u osminu finala prolaze:

POBJEDNIK SKUPINE F:                     ,   u osminu finala prolaze:

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska
15.06. 21:00   Italija - Albanija
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska
16.06. 18:00   Slovenija - Danska
16.06. 21:00   Srbija - Engleska
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka
17.06. 21:00   Austrija - Francuska
18.06. 18:00   Turska - Gruzija
18.06. 21:00   Portugal - Češka
[uredio alkatraz - 08. lipnja 2024. u 15:19]
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 27.691
08. lipnja 2024. u 15:17
2. kolo
 
 
19.06. 15:00   Hrvatska - Albanija
19.06. 18:00   Njemačka - Mađarska
19.06. 21:00   Škotska - Švicarska
20.06. 15:00   Slovenija - Srbija
20.06. 18:00   Danska - Engleska
20.06. 21:00   Španjolska - Italija
21.06. 15:00   Slovačka - Ukrajina
21.06. 18:00   Poljska - Austrija
21.06. 21:00   Nizozemska - Francuska
22.06. 15:00   Gruzija - Češka
22.06. 18:00   Turska - Portugal
22.06. 21:00   Belgija - Rumunjska
[uredio alkatraz - 08. lipnja 2024. u 15:21]
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 27.691
08. lipnja 2024. u 15:17
3. kolo
 
 
23.06. 21:00   Škotska - Mađarska
23.06. 21:00   Švicarska - Njemačka
24.06. 21:00   Albanija - Španjolska
24.06. 21:00   Hrvatska - Italija
25.06. 18:00   Francuska - Poljska
25.06. 18:00   Nizozemska - Austrija
25.06. 21:00   Danska - Srbija
25.06. 21:00   Engleska - Slovenija
26.06. 18:00   Slovačka - Rumunjska
26.06. 18:00   Ukrajina - Belgija
26.06. 21:00   Češka - Turska
26.06. 21:00   Gruzija - Portugal
[uredio alkatraz - 08. lipnja 2024. u 15:24]
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 31.692
09. lipnja 2024. u 12:16

POBJEDNIKA TURNIRA: Francuska

 

POBJEDNIK SKUPINE A: Njemacka,   u osminu finala prolaze: Svicarska

POBJEDNIK SKUPINE B: Spanjolska,  u osminu finala prolaze: Hrvatska i Italija

POBJEDNIK SKUPINE: Engleska,  u osminu finala prolaze: Danska i Srbija

POBJEDNIK SKUPINE D: Francuska,   u osminu finala prolaze: Nizozemska i Austrija

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija, u osminu finala prolaze: Ukrajina

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal, u osminu finala prolaze: Turska i Ceska

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska 1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska x
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska x
15.06. 21:00   Italija - Albanija 1
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska 2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska 2
16.06. 21:00   Srbija - Engleska 2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina x
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka 1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska 2
18.06. 18:00   Turska - Gruzija 1
18.06. 21:00   Portugal - Češka 1

 

Life is tough, get a helmet
MakiST1950
MakiST1950
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 4.995
09. lipnja 2024. u 12:26

POBJEDNIKA TURNIRA: Hrvatska

 

 

 

POBJEDNIK SKUPINE A: Njemacka, u osminu finala prolaze: Svicarska

 

POBJEDNIK SKUPINE B: Hrvatska, u osminu finala prolaze: Španjolska i Italija

 

POBJEDNIK SKUPINE: Engleska, u osminu finala prolaze: Danska i Srbija

 

POBJEDNIK SKUPINE D: Francuska, u osminu finala prolaze: Nizozemska i Austrija

 

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija, u osminu finala prolaze: Ukrajina

 

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal, u osminu finala prolaze: Turska i Ceska

 

 

 

 

 

14.06. 21:00 Njemačka - Škotska 1

15.06. 15:00 Mađarska - Švicarska x

15.06. 18:00 Španjolska - Hrvatska 2

15.06. 21:00 Italija - Albanija 1

16.06. 15:00 Poljska - Nizozemska x

16.06. 18:00 Slovenija - Danska 2

16.06. 21:00 Srbija - Engleska 2

17.06. 15:00 Rumunjska - Ukrajina 2

17.06. 18:00 Belgija - Slovačka 1

17.06. 21:00 Austrija - Francuska 2

18.06. 18:00 Turska - Gruzija x

18.06. 21:00 Portugal - Češka 1

[uredio MakiST1950 - 09. lipnja 2024. u 12:27]
Potapenko ❤️ // 25 titula u 30 godina-Sjeverna Koreja // Lasciatemi cantare, con la chitarra in mano // "Džaba Maki, više vridi liva noga Đeksona nego 30 pari Roleksa"
Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.436
09. lipnja 2024. u 16:11

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA: Hrvatska

 

POBJEDNIK SKUPINE A: Njemačka , u osminu finala prolaze: Švicarska, Mađarska

POBJEDNIK SKUPINE B: Hrvatska , u osminu finala prolaze: Španjolska, Italija

POBJEDNIK SKUPINE C: Engleska , u osminu finala prolaze: Danska

POBJEDNIK SKUPINE D: Francuska , u osminu finala prolaze: Nizozemska, Austrija

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija , u osminu finala prolaze: Ukrajina

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal , u osminu finala prolaze: Turska, Češka

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska 1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska 2
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska 2
15.06. 21:00   Italija - Albanija 1
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska 2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska 2
16.06. 21:00   Srbija - Engleska 2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina 2
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka 1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska 2
18.06. 18:00   Turska - Gruzija 1
18.06. 21:00   Portugal - Češka 1
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Zemo636
Zemo636
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 58
10. lipnja 2024. u 07:10

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA: Španjolska

 

POBJEDNIK SKUPINE A: Njemačka                    ,   u osminu finala prolaze: Mađarska, Švicarska

POBJEDNIK SKUPINE B: Španjolska                     ,   u osminu finala prolaze: Hrvatska

POBJEDNIK SKUPINE C:  Engleska                   ,   u osminu finala prolaze: Danska, Slovenija

POBJEDNIK SKUPINE D: Francuska                    ,   u osminu finala prolaze: Nizozemska, Austrija

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija                    ,   u osminu finala prolaze: Ukrajina, Rumunjska

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal                    ,   u osminu finala prolaze: Turska

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska 1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska 1
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska 1
15.06. 21:00   Italija - Albanija 1
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska 2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska 2
16.06. 21:00   Srbija - Engleska 2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina X
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka 1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska 2
18.06. 18:00   Turska - Gruzija 1
18.06. 21:00   Portugal - Češka 1
raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 5.564
10. lipnja 2024. u 09:51

 

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA: ENGLAND

 

POBJEDNIK SKUPINE A: Njemačka                    ,   u osminu finala prolaze: Mađarska, Švicarska

POBJEDNIK SKUPINE B: Španjolska                     ,   u osminu finala prolaze: Hrvatska

POBJEDNIK SKUPINE C:  Engleska                   ,   u osminu finala prolaze: Danska, Slovenija

POBJEDNIK SKUPINE D: Francuska                    ,   u osminu finala prolaze: Nizozemska, Poljska

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija                    ,   u osminu finala prolaze: Ukrajina, Rumunjska

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal                    ,   u osminu finala prolaze: Češka

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska 1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska 2
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska 1
15.06. 21:00   Italija - Albanija 1
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska 2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska 2
16.06. 21:00   Srbija - Engleska 2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina 2
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka 1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska 2
18.06. 18:00   Turska - Gruzija 1
18.06. 21:00   Portugal - Češka 1



In plerisque rebus mediocritas optima est
lampard8
lampard8
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.06.2018.
Poruka: 93
10. lipnja 2024. u 10:26

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA:  HRVATSKA

 

POBJEDNIK SKUPINE A:  NJEMAČKA                   ,   u osminu finala prolaze: MAĐARSKA,ŠKOTSKA

POBJEDNIK SKUPINE B:   ŠPANJOLSKA              ,   u osminu finala prolaze: HRVATSKA, ITALIJA

POBJEDNIK SKUPINE C:      ENGLESKA               ,   u osminu finala prolaze: SLOVENIJA, DANSKA

POBJEDNIK SKUPINE D:      FRANCUSKA               ,   u osminu finala prolaze: AUSTRIJA

POBJEDNIK SKUPINE E:  BELGIJA                   ,   u osminu finala prolaze: UKRAJINA, RUMUNJSKA

POBJEDNIK SKUPINE F:      PORTUGAL               ,   u osminu finala prolaze: TURSKA

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska  1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska   1
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska   X
15.06. 21:00   Italija - Albanija   1
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska   2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska    X
16.06. 21:00   Srbija - Engleska      2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina     2
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka     1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska    X
18.06. 18:00   Turska - Gruzija     1
18.06. 21:00   Portugal - Češka     1
[uredio lampard8 - 11. lipnja 2024. u 08:22]
faky
faky
Mali dioničar
Pristupio: 27.08.2009.
Poruka: 7.429
11. lipnja 2024. u 09:17

1.kolo

POBJEDNIKA TURNIRA: Portugal

 

POBJEDNIK SKUPINE A:       Njemačka,   u osminu finala prolaze: Švicarska

POBJEDNIK SKUPINE B:    Španjolska,   u osminu finala prolaze: Hrvatska, Albanija

POBJEDNIK SKUPINE C:  Danska,   u osminu finala prolaze: Engleska

POBJEDNIK SKUPINE D:  Francuska,   u osminu finala prolaze: Nizozemska, Austrija

POBJEDNIK SKUPINE E: Belgija,   u osminu finala prolaze: Ukrajina, Slovačka

POBJEDNIK SKUPINE F: Portugal,   u osminu finala prolaze: Turska, Gruzija

 

 
 
14.06. 21:00   Njemačka - Škotska 1
15.06. 15:00   Mađarska - Švicarska 2
15.06. 18:00   Španjolska - Hrvatska x
15.06. 21:00   Italija - Albanija x
16.06. 15:00   Poljska - Nizozemska 2
16.06. 18:00   Slovenija - Danska 2
16.06. 21:00   Srbija - Engleska 2
17.06. 15:00   Rumunjska - Ukrajina 2
17.06. 18:00   Belgija - Slovačka 1
17.06. 21:00   Austrija - Francuska 2
18.06. 18:00   Turska - Gruzija 1
18.06. 21:00   Portugal - Češka 1
Kad smo u napasti samo nas Riječ Božja može osloboditi. (Papa Franjo).
123
...
789