a pazi ovo, pogodim poluvrijeme kraj na Chelsea, kvota 29 i onda me sjebe faking Feliciano Lopez i ispuši od Martina

.....iznos koji sam popušio neću ni spominjat
ali srećom malo sam uložio, samo 20 kn, ali zato sad okrećem ploču,
samo ovaj vikend ću stavit 400 kn pa kud puklo da puklo, jednostavno
trebalo bi mi jedno 2 500 - 3000 kn i to mi je najbrži ali i
najriskantniji način da dođem do njih
e sad, trebalo bi mi 6 ono naj naj zicera, da je prosjek kvote od 1,4
jebiga malo je hazardno ali odlučio sam riskirat
mislim staviti na ManU i Chelsea u kupu, na Bayern i Stuttgart, Barcu i dvoznak na R.Madrid
šta vi mislite o tome
[uredio TORO-PAMPLONA - 11. travnja 2007. u 18:34]