Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Andrija Vuković serijom obrana plasirao RNK Split u treće pretkolo

24. srpnja 2014. u 17:47
gledao drugo poluvrijeme, očaj od utakmice, što je bilo i očekivano, čestitke Splitu!
:))
:))
Pristupio: 16.01.2010.
Poruka: 267
24. srpnja 2014. u 17:48
"a budući da na terenu nije bilo hladovine, temperatura je prelazila 33 stupnja" trebali su posaditi koje drvo :) Salu na stranu, bravo Splite!!
24. srpnja 2014. u 17:57
Bravo Splite! Za Hajduk se ne brinem jer ne bi trebali imati problema, samo da Rijeka još prođe mađarsku prepreku i svi naši klubovi ostaju u Europi. Posebno mi je drago da je Split prošao u inat HRT-u koji ga uporno šikanira i koji su vjerojatno priželjkivali da Split ispadne kako se ne bi morali opravdavati za to. Valjda Split mora doći u finale Europske lige da ga se prenosi. Ali valjda će sad imati malo više obzira prema ovom klubu, uz nadu da neće baš sva tri naša predstavnika igrati u isto vrijeme.
Mithrandir
Mithrandir
Pristupio: 09.05.2012.
Poruka: 1.195
24. srpnja 2014. u 18:17
Bravo Radnički!! Odlićan uspjeh. Već sada sa prolaskom 2 kola, su dosta napravili. Puno sreće u nastavku natjecanja........
abracadabra
abracadabra
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 3.979
24. srpnja 2014. u 18:44
od 0:1 i preokreta u 1.utakmici do sačuvane pobjede i plasmana u 3.pretkolo! To je ekipa s karakterom! Bravo Splite!
Pristupio: 17.04.2014.
Poruka: 2.882
24. srpnja 2014. u 19:05
Svaka čast, nadam se nastavku uspješno dana sa Bornom, mladim košarkašima, Rijekom i Hajdukom!
sportoz
sportoz
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
24. srpnja 2014. u 20:22
Potpuno netipično za naše ekipe; odigrano na rezultat bez da se primilo neki smiješan gol. Svaka čast! Bravo!
[uredio sportoz - 24. srpnja 2014. u 20:23]