Komentari na tekst: Bruno Alves se nada dogovoru s Juventusom

Šta će im on,star je ,nije neki igrač a i stranac je,obožavam Juve zbog više od 70% Talijana među 30-ak igrača pod ugovorom.Kad vidim Inter,Arsenal bez ijednog domaćeg igrača u prvih 11 zgadi mi se nogomet!!
Poruka: 1.108
27. lipnja 2012. u 11:29
Inter nema vlastite igrače, ali barem ne namještaju utakmice.
27. lipnja 2012. u 11:37
Ne namješta,istina je.Ali naslovima u talijanskom prvenstvu(naslov su čekali 18 godina,2006 titula im je poklonjena za stolom),može zahvaliti isključivo Calciopoliu.Sljedeći naslov prvaka Inter će za nekih 10-15 godina osvojiti,sljedeće sezone Inter vidim negdje između 3 i 7 mjesta!!
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 137
27. lipnja 2012. u 12:54
juventus je najlopovskiji klub u europi ne zadnjih 10 nego 50 godina,sjetite se finala LP-a protiv liverpoola kad im je sudac poklonio penal 2 metra izvan kaznenog prostora
Pristupio: 25.12.2011.
Poruka: 1.395
27. lipnja 2012. u 12:58
mislim da se juventus dovoljno napatio radi moggijevih malverzacija, ako me pamcenje sluzi mislim da mu suci prve dvije sezone nakon povratka u seriu a nisu bili naklonjeni, najblaze receno...
Pristupio: 22.06.2012.
Poruka: 448
27. lipnja 2012. u 13:01
moguće, ali način na koji su ih vratili u prvu ligu.. smješno..
Poruka: 137
27. lipnja 2012. u 13:07
ma neka su ih vratili jedino u italiji mogu i osvojit nesto,u europskim natjecanjima nece nikad nista osvojit
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
27. lipnja 2012. u 19:02
Juve se nakon te nesretne epizode izgleda vratio jači i čvršči. Brzo hvataju priključak vodečim Europskim klubovima