Komentari na tekst: Cibona bez poteškoća protiv Svjetlosti

1
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
14. travnja 2012. u 21:38
pa sad baš da je bez teškoća i nisam siguran... ja sam u dvorani vidio veliko mučenje Cibosa, pogotovo u fazi napada... ako se ne varam prvo dvoznamenkasto vodstvo je bilo 60:50 u 30. minuti...
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.074
14. travnja 2012. u 22:04
očito je da se cibona opustila u prvom poluvremenu pa ih je svjetlost jako dobro kaznila.mislim da repeša neće štedjeti riječi za svoje igrače nakon ovakve neuvjerljive predstave
Virujmo struci
14. travnja 2012. u 22:10
pa nebih ja rekao da je bilo opuštenosti... nisam ju vidio... igralo se čvrsto i agresivno u obrani, za taj dio sam prigovorio poslije splita i danas je to bilo znatno bolje (makar može i još bolje)... ali u napadu je štekalo, presporo je lopta išla, nerijetko se nije niti znalo što da se napravi...
14. travnja 2012. u 22:21
tu je veliko pitanje i motivacije, nije isto igrati protiv svjetlosti i protiv cedevita.i jedna informacija za sve.SPLIT JE DOBIO CEDEVITU 80:78, BRAVO ŽUTI