Komentari na tekst: Danska zasluženo u finalu, nemoćna Hrvatska u borbi za broncu

qwerty je napisao/la:
Bitno da je meni Pacak neki dan napisao u kolumni kako nam Balić nije potreban i ne uklapa se u ovu novu viziju.
Vidi cijeli citat

Pacak jaše na valu populizma prečesto. Nažalost, mnogi su zajahali. Pogotovo ovdje. Kako je moguće da svi složno budu protiv Goluže i Gobca nakon Londona zbog neznanja, sukoba interesa, pa pljuske Baliću A NAKON toga mi dobijemo par utakmica i sve nestaje?!?!?!?? Dapače, ide se toliko daleko da pričamo kako nam BALIĆ ne treba?!? Odvratan mentalitet! Pogledajte samo stare snimke utakmica kad je igrao Balić, koliko je koristan na postavljeni napad. Baš danas je to falilo. Isto kao što je falio iskusan fajter koji bi odmorio "iscijeđene limune".

Ne treba se ici toliko daleko u proslost. Pogledaj utakmicu protiv Danaca u Londonu, kad je Ivano majstorski zaustavio Hansena. Ali ipak je on prestar hahahaha.

Dogodine ce otpisat Vorija i Lackovica, budite sigurni.
[uredio Jerryto - 25. siječnja 2013. u 23:43]
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
25. siječnja 2013. u 23:43
A možda su Danci jednostavno bolji? Ispada da smo uvijek najjači samo eto protiv francuza se uplašimo, protiv danaca emocionalno ispražnjeni itd.
Vugi7
Vugi7
Mali dioničar
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.298

Dario-- je napisao/la:
A vi koji serete o Baliću Metličiću,samo ću ponoviti da je Ivano danas 8-9 igrač svog kluba,Metličić igra soldino u Francuskoj,ali ne više od 20 minuta po utakmici.Starij igrači sa snagom da,ali starij igrači bez snage NE!!!jedino su Špoljarić i Sulić neopravdano otpisani,svi ostali nisu!!

Pa ne trebaju nama Metličić i Balić da odigraju 50 minuta po utakmici već upravo da odigraju 10-ak minuta, da rasterete Duvnjaka i Kopljara. Obojica igraju u svojim klubovima, i to u klubovima koji su na samom vrhu Europe. Nije istina da je Ivano 9. igrač u Atleticu. I da, mislim da je Ivano kvalitetniji od Josipa Valčića i Metličić od Stepančića. Čemu vođenje Stepančića ako on presjedi prvenstvo na klupi?

Za Sulića se slažem. Ali tu je već politika u igri.

25. siječnja 2013. u 23:46
Sto se tice obrane,kod nas mi se Musa cinio kao jedini koji je skoro pa odbacivao Dance sa sest na deset metara, a to je, iskreno, jedina svijetla tocka obrane. Naravno, uz Mirka kojeg mi je stvarno zao. Kad uz ovakvu obranu, odnosno nedostatak iste, covjek vise puta skida po dva udarca zaredom, trebat ce mu neko vrijeme da nestane ta frustracija.
Pristupio: 25.01.2013.
Poruka: 1
ma sve je uredu, nije sramota izgubiti utakmicu. Ali ovako izgubiti je bome sramota. Osobno za mene je najveći krivac Goluža. Mijenjamo našu obranu i igramo tih 5 1 s flasterom na Hansena koji cijelu tekmu zabije jedan gol i otvaramo tim rupu na krilima koja su nas razbila sa 13,14 golov. Katastrofa
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 21
điber2 je napisao/la:
STO VI VISE TROLLATE GOLUZU TO CE ON DUZE OSTAT NA KLUPI HRVATSKE REPKE,KOJA SE REPREZENTACIJA MOZE POHVALITI ULAZENJEM U 4 NAJBOLJA NA TURNIRU??SUTRA KAD POBIJEDIMO OPET CE TE DIZAT SVE U NEBESA,PONEKAD ME SRAM STO SAM HRVAT ZBOG DEBILA NA FORUMU

pricas gluposti

Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
25. siječnja 2013. u 23:47
Napisao sam dvije stvari prije prvenstva: Goluža mora proraditi na igri na postavljenu obranu, jer bazirati sve na kontrama u turnirskom sistemu neće paliti cijelo vrijeme zbog umora, što se danas očito vidjelo, jer nam igra na postavljenu obranu izgleda konfuzno gdje se ćeka solo potez Duleta ili Bičanića! 2.) Goluža je svjesno izostavio još uvjek iskoristivog igrača Balića i išao s tri (dva bi bila dosta) nepotrebna pivota na prvenstvo i sad mu se to osvetilo, i može se on ispričavati koliko želi ali stvar je takva da je on riskiral i on bi trebal snositi odgovornosti, a bududći da nije moralna vertikala kao niti jedan rukometni dužnosnik u Hrvatskoj, neće, osobno očekujem da ponudi ostavku i da ode, jer s njim na čelu nećemo ništa osvojiti jer je prezelen za takve utakmice, da je Obrvan vodio repku bili bi mi to dobili jer bi drugačije koncipirao ekipu. Što je tu je.
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
25. siječnja 2013. u 23:50

Na ovom forumu ima toliko mitova i euforije da to nije istina... Balić 8-9. igrač Atletica?!? Pa da i je, trebao bi bit u reprezentaciji! Daj malo promisli zašto je Atletico potpisao Balića. Zato da ima iskusnog igrača na toj poziciji, zato da pomogne u okviru svoje minutaže (koja btw. nije mala bez obzira na sitne povrede čim je došao). Balić nama treba za 5-30 minuta po utakmici, ništa više. Budala ga se odrekla, nema se tu šta više reć... Istina boli.

Inače... Zašto neki ljudi šute nakon što su upozorili na mnoge probleme reprezentacije i javljaju se tek danas? Zato što je ovdje do večeras vladala zasljepljujuća euforija. Eto zašto.