Komentari na tekst: Gattuso: "Dinamu neće biti lako"

12
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 408
15. kolovoza 2011. u 09:04
onaj tko podcijeni protivnika ...taj gubi utakmicu...najveći ispit za dinamo do sada ove sezone...
15. kolovoza 2011. u 09:47
a Milan je podcijenio jer su igrali igraci neki igraci za koje nikad ni cuo nisam pa su se izvukli u 88 minuti od poraza,ali Dinamo to nece uciniti nego ce im utrpati tri komada da smireno idu doma ;)
Pristupio: 12.08.2011.
Poruka: 182
15. kolovoza 2011. u 09:51
treba samo pametno odigrat i po mogučnosti ne primit gol mada kolko put si je dinamo sam zabil , valjda sad neče
X bi bija ka 7 na lotu za Dinamo, Malmo ima skroz dobru momčad
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Pristupio: 16.07.2011.
Poruka: 240
15. kolovoza 2011. u 10:46
pa nismo mi mutavi Milan....3-0 (Rukavina2,Ibanez)
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 31
15. kolovoza 2011. u 11:00
pa i hajduk je odigrao 0:0 s barcom... sve su to prijateljske tekme..
Ronaldo9
Ronaldo9
15. kolovoza 2011. u 11:28
kak možeš bit tolko glup i reci da je milan mutav klub? uz barcu najuspješniji klub u proteklih 10 godina,i ti kažeš da je to mutav klub,kad tak nekaj govoriš valjda ti je jasno ko ispada mutav
Gips
Gips
Pristupio: 02.07.2011.
Poruka: 1.098
15. kolovoza 2011. u 11:29
odlican malmo jucer.nazalost dinamu nece biti nimalo lako,ali ako ih se prodje sigurno je da nece biti kanta za napucavanje u lp.samo bez podcjenjivanja
[uredio Ivan-cro - 15. kolovoza 2011. u 11:31]
Pristupio: 11.11.2010.
Poruka: 309
15. kolovoza 2011. u 11:32
Ronaldo9 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

ma nije ih milan podcjenio nego je to bila prijateljska u kojoj je allegri prova neke mlade igrace. a i kad su vec dosli u posjetu na prijateljsku utakmicu nece ih sad nakantat 6-0, nego se odigra ovako i svi zadovoljni. nesto slicno ka barca s hajdukon
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 1.010
15. kolovoza 2011. u 12:09