Komentari na tekst: Hrvatska koja budi optimizam na iznimno izjednačenom Prvenstvu

nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
10. rujna 2013. u 11:24
...hebe termin ali za vikend je to dobro..
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
10. rujna 2013. u 11:31
Zar ne igramo sve tri u 17:45? Da li se opet nešto promijenilo?
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
pikepiletina
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
10. rujna 2013. u 12:03
kao drugi u C skupini trebali smo odigrati sve utakmice u 21:00, valjda zbog toga što su Slovenci računali na 2. mjesto. ovako ispada da nam je dodijeljen ovaj debilni termin da domaćini ne bi imali problema s dolaskom na utakmice, a nas ko jebe.
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 135
10. rujna 2013. u 12:07
pikepiletina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

No shit, domaćin si je uzeo najbolji termin. Ulupaju lovu u ovo natjecanje i onda budu drski pa nam otmu najpopularniji termin.
10. rujna 2013. u 12:09
najveći potencijalni problem Hrvatske je nagomilani umor. Repeša rotira samo 9 igrača. razumijem što ne igraju Ante Delaš i Andrić, ali nikako ne mogu shvatiti zašto jedan Mario Delaš ne može dobiti 5 minuta po utakmici. na pripremama je dokazao da je strašno napredovao i da zna igrati agresivnu obranu. ovakav suludi sustav natjecanja jednostavno prisiljava trenere da koriste svih 12 igrača, o čemu Repeša ne vodi računa. sinoć je bilo mučno gledati totalno premorenog Bogdanovića kako opet odrađuje svoju porciju od 35 minuta.
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 1.010
10. rujna 2013. u 13:12
kakva euforija bi nastala prolaskom u četvrtfinale,mislim da bi tad napunili dvoranu
10. rujna 2013. u 14:36
Ma joj,mogli bi mi dobit Finsku i Italiju jer ih Repeša dobro poznaje,a ako Grčka izgubi prve dvije i potone,možda i nju. Samo mislim da bi bilo dobro da izbjegnemo Francuze,protiv ostalih bi i mogli nešto napravit,pogotovo jer je jedna tekma. No prvo idemo dobit Fince,samo hrabro!
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
10. rujna 2013. u 15:35

Vidi Pikpiletina. 9 igrača nije "samo" nego to je dosta igrača. Pogotovo u svjetlu da svaki od tih 9 može puno pomoći i da igra ne pada kada su zamjene na terenu. Draper, Šarić,Žorić i Rudež su par utakmica i okrenuli. Odmorio je on jučer Bogdanovića u 3. četvrtini. Ako fali deseti - onda fali Tomas.
Pristupio: 10.01.2013.