Komentari na tekst: Kako misliš mene nema?
sasaboss je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Jaci je i Bayern od Dortmunda, pa svejedno ne kupuju suce. titule, navijace...
Vidi cijeli citat
Ovo je vise otislo totalno van teme ali ajde. recimo da si upravu i da postoji ta velika urota dinama protiv svih. sta tocno dinamo dobiva od toga? gdje je tu u tome profit za mamica i dinamo? 5 godina za redom prvaci a i dalje nema gledaoca, nema para od toga, mediji se izzivljavaju na dinamu, svaki karton ili penal za dinamo se gleda kao automatska namjestaljka, sigurno nije pomoglo mamicevom imidzu. Koji motiv ti u tome vidis? Nitko na svijetu mi nemoze dokazat da dinamo nema najjacu momcad u hnl-u. Da ne govorimo o tome da toliko kupljenih utakmica i sudaca (plus zataskavanje) kako ti tvrdis mora kostat brdo love koju nema ni svemocni mamic. Cemu onda sve to?
Vidi cijeli citat
Pa imate najjacu momcad, ko je reka da nemate, zasto stavljas rici u usta koje nisam reka.. povuka sam ti paralelu sa dortmundom i bayernom, ako ti to nije jasno, onda stvarno, da ti nacrtam? Ja sam iz Sibenika i sto posto znam da je prosle godine kupljena utakmica Sibenik-Dinamo na Subicevcu pred kraj prvenstva, odnosno kupljen je Kwedi i Raic, Raic je kao kapetan kluba i dite Sibenika odmah potiran akd se to saznalo, a Kwedija je Mamic sklonija u 3. ligu da slucajno ne bi nesto progovorija, a Kwedi je sigurno bek za prvu ligu...Kwediju i Raicu je dato oko 100 000 eura skupa, znaci 50 svakome. Kwedija trener vadi nakon 20 minuta cili stadion se cudi, pokraj Kwedija Sammir prolazi kao da ga nema... To je samo jedna utakmica, vase filijale Lokomotiva, Inter, dragovoljac vam puste sigurnih 18 bodova, jedan Split, Zadar, i Sibenik redovito kidaju Hajduku bodove zato jer igraju posteno, a kad ce Karlovac, Lokomotiva, Sesvete, Hd, Inter uzet bod Dinamu? Cim zagusti Dinamo kupuje, od utakmica do navijaca, jbg ako ti to ne vidis to je tvoja stvar...Svatko je u Torcidi vidio sta je Stimac napravio kad je Hajduk osvojio zadnji naslov, zato je i potiran od Torcide, jer mi ne zelimo namistene naslove, bolje bit posteno drugi nego kupljeno prvi, to se vidi i po vasoj posijeti, protiv Belupa je bilo150 ljudi iz milijunskog grada... Sve govori jedna izjava od Mamica, "dok sam ja u dinamu, dinamo ce bit prvak"...to ti sve govori, pokraj dinamovih filijala, sudaca, ne bi ni barca osvojila hnl..
tonny55 je napisao/la:
sasaboss može pitanje za tebe. Zadnja je utakmica prvenstva. Evo pretpostavka je da hajduk ima prednost od dva boda. Dinamo igra zadnju utakmicu protiv Lokomotive il Intera. Sad ti meni reci postoji li i najmanja vjerojatnost da Dinamo iz te utakmice ne izađe sa 3 boda?! Vidi cijeli citat
Kontrapitanje, ista situacija samo dinamo je prvi a hajduk igra protiv sibenika ili zadra?
Sezona 04/05, dinamo igra sa slaven belupom odlucujucu tekmu za ulazak u ''ligu za prvaka'', slaven dobija dinamo 3-0 i dinamo igra ligu za ostanak.. mamic je onda bio u dinamu.
sasaboss je napisao/la:
tonny55 je napisao/la:
sasaboss može pitanje za tebe. Zadnja je utakmica prvenstva. Evo pretpostavka je da hajduk ima prednost od dva boda. Dinamo igra zadnju utakmicu protiv Lokomotive il Intera. Sad ti meni reci postoji li i najmanja vjerojatnost da Dinamo iz te utakmice ne izađe sa 3 boda?! Vidi cijeli citat
Kontrapitanje, ista situacija samo dinamo je prvi a hajduk igra protiv sibenika ili zadra?
Sezona 04/05, dinamo igra sa slaven belupom odlucujucu tekmu za ulazak u ''ligu za prvaka'', slaven dobija dinamo 3-0 i dinamo igra ligu za ostanak.. mamic je onda bio u dinamu.
Vidi cijeli citat
šta ti misliš da Šibenik i Zadar puštaju hajduku utakmice. pa pogledaj koliko su im samo bodova otkinuli ove sezone i sezona ranije dok lokomotiva i inter dinamu ni jedan. bio sam na utakmici Šibenik hajduk i osjeća san se manje siguran nego na utakmici s Dinamom u zagrebu. samo izbjegavaš odgovor jer znaš istinu
sasaboss je napisao/la:
tonny55 je napisao/la:
sasaboss može pitanje za tebe. Zadnja je utakmica prvenstva. Evo pretpostavka je da hajduk ima prednost od dva boda. Dinamo igra zadnju utakmicu protiv Lokomotive il Intera. Sad ti meni reci postoji li i najmanja vjerojatnost da Dinamo iz te utakmice ne izađe sa 3 boda?! Vidi cijeli citat
Kontrapitanje, ista situacija samo dinamo je prvi a hajduk igra protiv sibenika ili zadra?
Sezona 04/05, dinamo igra sa slaven belupom odlucujucu tekmu za ulazak u ''ligu za prvaka'', slaven dobija dinamo 3-0 i dinamo igra ligu za ostanak.. mamic je onda bio u dinamu.
Vidi cijeli citat
Pa o cemu ti pricas? Split, Sibenik i Zadar svake sezone uzimaju bodove Hajduku. Sta tek rec za onu utakmicu Dinamo-Varteks, kad je Varteks ispada iz lige a Dinamo ima 30 pobjeda zaredom, pa puste Varteksu da ne ispadne iz lige.. Pita ove Boyse sta bojkotiraju Dinamo, sta misle da li Mamic kupuje utakmice i da li Dinamo posteno osvaja naslove.
rufinjo je napisao/la:
sasaboss je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Jaci je i Bayern od Dortmunda, pa svejedno ne kupuju suce. titule, navijace...
Vidi cijeli citat
Ovo je vise otislo totalno van teme ali ajde. recimo da si upravu i da postoji ta velika urota dinama protiv svih. sta tocno dinamo dobiva od toga? gdje je tu u tome profit za mamica i dinamo? 5 godina za redom prvaci a i dalje nema gledaoca, nema para od toga, mediji se izzivljavaju na dinamu, svaki karton ili penal za dinamo se gleda kao automatska namjestaljka, sigurno nije pomoglo mamicevom imidzu. Koji motiv ti u tome vidis? Nitko na svijetu mi nemoze dokazat da dinamo nema najjacu momcad u hnl-u. Da ne govorimo o tome da toliko kupljenih utakmica i sudaca (plus zataskavanje) kako ti tvrdis mora kostat brdo love koju nema ni svemocni mamic. Cemu onda sve to?
Vidi cijeli citat
Pa imate najjacu momcad, ko je reka da nemate, zasto stavljas rici u usta koje nisam reka.. povuka sam ti paralelu sa dortmundom i bayernom, ako ti to nije jasno, onda stvarno, da ti nacrtam? Ja sam iz Sibenika i sto posto znam da je prosle godine kupljena utakmica Sibenik-Dinamo na Subicevcu pred kraj prvenstva, odnosno kupljen je Kwedi i Raic, Raic je kao kapetan kluba i dite Sibenika odmah potiran akd se to saznalo, a Kwedija je Mamic sklonija u 3. ligu da slucajno ne bi nesto progovorija, a Kwedi je sigurno bek za prvu ligu...Kwediju i Raicu je dato oko 100 000 eura skupa, znaci 50 svakome. Kwedija trener vadi nakon 20 minuta cili stadion se cudi, pokraj Kwedija Sammir prolazi kao da ga nema... To je samo jedna utakmica, vase filijale Lokomotiva, Inter, dragovoljac vam puste sigurnih 18 bodova, jedan Split, Zadar, i Sibenik redovito kidaju Hajduku bodove zato jer igraju posteno, a kad ce Karlovac, Lokomotiva, Sesvete, Hd, Inter uzet bod Dinamu? Cim zagusti Dinamo kupuje, od utakmica do navijaca, jbg ako ti to ne vidis to je tvoja stvar...Svatko je u Torcidi vidio sta je Stimac napravio kad je Hajduk osvojio zadnji naslov, zato je i potiran od Torcide, jer mi ne zelimo namistene naslove, bolje bit posteno drugi nego kupljeno prvi, to se vidi i po vasoj posijeti, protiv Belupa je bilo150 ljudi iz milijunskog grada... Sve govori jedna izjava od Mamica, "dok sam ja u dinamu, dinamo ce bit prvak"...to ti sve govori, pokraj dinamovih filijala, sudaca, ne bi ni barca osvojila hnl..
Vidi cijeli citat
Vidim da si uporan iako nisi uopce odgovorio na ono sta sam prethodno napisao. Jebiga ako ti znas 100 posto sta se dogadja, onda je to to i nema smisla raspravljat. Ja cu se drzat strane realnosti. Dinamo je najjaci klub u hr i sasvim je normalno da pobijedi vecinu utakmica. Tu i tamo ce uvijek i svima bit dvojbenih sudackih odluka, vecina njih se nece ni spomenut ali kada je u pitanju dinamo onda ce izac na svim naslovima svih novina. jebiga to valjda mora bit tak. Dao Bog da iduce godine sibenik bude prvak hrvatske samo da se vidi da to nebi znacilo gotovo nikakvu promjenu nicega. Po dinamu ce svi srat, hajduk ce bit osrednji klub i nogomet generalno u banani.
sasaboss je napisao/la:
rufinjo je napisao/la:
sasaboss je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Jaci je i Bayern od Dortmunda, pa svejedno ne kupuju suce. titule, navijace...
Vidi cijeli citat
Ovo je vise otislo totalno van teme ali ajde. recimo da si upravu i da postoji ta velika urota dinama protiv svih. sta tocno dinamo dobiva od toga? gdje je tu u tome profit za mamica i dinamo? 5 godina za redom prvaci a i dalje nema gledaoca, nema para od toga, mediji se izzivljavaju na dinamu, svaki karton ili penal za dinamo se gleda kao automatska namjestaljka, sigurno nije pomoglo mamicevom imidzu. Koji motiv ti u tome vidis? Nitko na svijetu mi nemoze dokazat da dinamo nema najjacu momcad u hnl-u. Da ne govorimo o tome da toliko kupljenih utakmica i sudaca (plus zataskavanje) kako ti tvrdis mora kostat brdo love koju nema ni svemocni mamic. Cemu onda sve to?
Vidi cijeli citat
Pa imate najjacu momcad, ko je reka da nemate, zasto stavljas rici u usta koje nisam reka.. povuka sam ti paralelu sa dortmundom i bayernom, ako ti to nije jasno, onda stvarno, da ti nacrtam? Ja sam iz Sibenika i sto posto znam da je prosle godine kupljena utakmica Sibenik-Dinamo na Subicevcu pred kraj prvenstva, odnosno kupljen je Kwedi i Raic, Raic je kao kapetan kluba i dite Sibenika odmah potiran akd se to saznalo, a Kwedija je Mamic sklonija u 3. ligu da slucajno ne bi nesto progovorija, a Kwedi je sigurno bek za prvu ligu...Kwediju i Raicu je dato oko 100 000 eura skupa, znaci 50 svakome. Kwedija trener vadi nakon 20 minuta cili stadion se cudi, pokraj Kwedija Sammir prolazi kao da ga nema... To je samo jedna utakmica, vase filijale Lokomotiva, Inter, dragovoljac vam puste sigurnih 18 bodova, jedan Split, Zadar, i Sibenik redovito kidaju Hajduku bodove zato jer igraju posteno, a kad ce Karlovac, Lokomotiva, Sesvete, Hd, Inter uzet bod Dinamu? Cim zagusti Dinamo kupuje, od utakmica do navijaca, jbg ako ti to ne vidis to je tvoja stvar...Svatko je u Torcidi vidio sta je Stimac napravio kad je Hajduk osvojio zadnji naslov, zato je i potiran od Torcide, jer mi ne zelimo namistene naslove, bolje bit posteno drugi nego kupljeno prvi, to se vidi i po vasoj posijeti, protiv Belupa je bilo150 ljudi iz milijunskog grada... Sve govori jedna izjava od Mamica, "dok sam ja u dinamu, dinamo ce bit prvak"...to ti sve govori, pokraj dinamovih filijala, sudaca, ne bi ni barca osvojila hnl..
Vidi cijeli citat
Vidim da si uporan iako nisi uopce odgovorio na ono sta sam prethodno napisao. Jebiga ako ti znas 100 posto sta se dogadja, onda je to to i nema smisla raspravljat. Ja cu se drzat strane realnosti. Dinamo je najjaci klub u hr i sasvim je normalno da pobijedi vecinu utakmica. Tu i tamo ce uvijek i svima bit dvojbenih sudackih odluka, vecina njih se nece ni spomenut ali kada je u pitanju dinamo onda ce izac na svim naslovima svih novina. jebiga to valjda mora bit tak. Dao Bog da iduce godine sibenik bude prvak hrvatske samo da se vidi da to nebi znacilo gotovo nikakvu promjenu nicega. Po dinamu ce svi srat, hajduk ce bit osrednji klub i nogomet generalno u banani.
Vidi cijeli citat
Stvarno si kralj sa ovom izjavom da je Hajduk osrednji klub, a mi bili triput u cetvrtfinalu Lige/Kupa prvaka, u cetvrtfinalu Kupa Uefa, u Polufinalu Kupa Uefa, u polufinalu Kupa pobjednika kupova....A vi ste napravili mit od drugorazrednog natjecanja Kup velesajamskih gradova koji su mogle samo igrati metropole, to dovoljno govori kakvo je to natjecanje bilo... pola stoljeca niste prezimili u Europi, u bivsoj drzavi ste bili uvjerljivo najgori klub sa najmanje naslova i kupova...
@rufinjo
Kaj si tak osjetljiv, ne govorim o cijeloj povijeti nego trenutnom stanju. Hajduk je hrvatski nogometni velikan i ja mu zelim svako dobro u interesu hrvatskog nogometa, imam dovoljno godina za to. Ali danas je hajduk igracki slab i financijski nestabilan. Prodali su 2 najbolja igraca da bi krpali kraj s krajem.
[uredio sasaboss - 18. ožujka 2011. u 14:22]
sasaboss je napisao/la:
obmana je napisao/la:
sasaboss je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Narciosidnost .... i prikazivanje da je on uspjesan i poduzetan
Vidi cijeli citat
Pa jedino to, iako bi mu svakako bolje sluzilo i bio bi uspjesniji da se nikad ne pojavi u javnosti.
Vidi cijeli citat
al to je njegova velika tastina nazalost Dinama i postenih ljudi..okupio je takvu bagru oko sebe strasno nesto...
tonny55 je napisao/la:
sasaboss može pitanje za tebe. Zadnja je utakmica prvenstva. Evo pretpostavka je da hajduk ima prednost od dva boda. Dinamo igra zadnju utakmicu protiv Lokomotive il Intera. Sad ti meni reci postoji li i najmanja vjerojatnost da Dinamo iz te utakmice ne izađe sa 3 boda?! kako onda takvo prvenstvo može biti mjerodavno i legalno ako nemaju svi iste uvjete. Vidi cijeli citat
al ga ti sereš cijelo vrijeme.... pa to je strašno koliko si ga isro do sad... baš me probijaš... hajduk:varteks 6:0????????? zadnje kolo, 2005 ak se ne varam, inter drugi bio, pokraden na svom stadionu(protiv hajduka naravno)? OPRAVDANJE??? kad već tražiš dlačice u jajetu jer ne vidiš dalje od J****** splita i svog nosa i guzice
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Curacao - Obala Bjelokosti 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina E)
16 min•Nogomet

Vaterpolisti Mladosti slomili Jadran i postali prvaci Hrvatske
28 min•Vodeni sportovi

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 sat•Nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 sat•Nogomet

Matjaž Kek pohvalio Bosnu i Hercegovinu, dotaknuo se i igre Hrvatske
3 sata•Nogomet

Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
4 sata•Nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
4 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
23 sata•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
1 dan•Nogomet

UŽIVO: Ekvador - Njemačka 0:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina E)
18 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
22 sata•Nogomet

UŽIVO: Curacao - Obala Bjelokosti 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina E)
16 min•Nogomet





