Komentari na tekst: Poraz Real Madrida u Beogradu i vrlo teška situacija za Španjolce

28. studenog 2015. u 10:12
Žalgiris 3:25 u drugoj četvrtini?? Šta je s njima, Kalnietis totalno zakazao. Kuban za usporedbu prema njima izgledao kao NBA momčad. A CZ je odigrala strašnu utakmicu, pog. nakon izlaska Jovića sa malim Rebićem na jedinici. Zirbes, kako su samo potrefili kad su ga doveli iz Bamberga. Ayon nekako tragičar unatoč dobrom učinku. Ali najprije nije u napadu u stanju - u samoj završnici kad se je igralo koš za koš - da uđe u kontakt sa Zirbesom (koji je već imao 4 PF) da bi barem vukao foul i bacanja -- i onda minutu kasnije ga u obrani mali Gudurić šalje po burek jer je Meksikanac mislio „bit će trica iz čoška" a igrač domaćina ide fino uz crtu na polaganje za dva, jer je bio jedan cjeli aerodrom slobodnog prostora ispod njihovim košem.
[uredio narada108 - 28. studenog 2015. u 10:21]