Komentari na tekst: Prijedlozi za kladionicu 11.3.

1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 419
11. ožujka 2011. u 15:57
ja bi radije igrao Koln-Hannover oba gol na 1.70 i Slaven-Rijeka X
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2010.
Poruka: 1.332
11. ožujka 2011. u 16:00
Za pad koeficjenta postoji neki razlog. Ako znaš razlog i možeš procijeniti da je on opravdan onda se može pratiti nešto na što pada koeficjent, ali visiti cijeli dan na betexploreru i gledati gdje pada koeficjent je besmisleno, a i prolaznost parova na koje pada koeficjent sigurno nije veća od nekih 60% (iz mog iskustva i iskustva drugih ljudi koji se klade) tako da pad koeficjenta sam po sebi ne znači ništa. Uzmimo za primjer neku tekmu npr. Koln-Hannover. U slučaju da netko uplati velike pare sad na Hannover na nekoj od vodećih svjetskih kladionica (Pinnacle, BWIN, Expekt) koeficjent će automaski pasti i na svim ostalima jel ove veće svi prate. Da li to automatski znači da je sad odjednom super kladiti se na Hannover? Vjerojatno ne znači osim ako nemaš argumentirani info zašto bi netko stavio 10.000 $ na goste. Suma sumarum, pad koeficjenta je opravdano za iskoristiti ako znaš zašto je pao (ozljeda nekog ključnog igrača npr.), ali na random uzeti par samo zato što koeficjent pada je nelogično, riskantno i dugoročno neisplativo. Svejedno je ako igraš listić za 10 kn, nećeš propasti, ali sigurno neću staviti 200 eura na nešto samo zato što koeficjent vani pada na npr. neki klub iz norveške druge lige.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
11. ožujka 2011. u 18:51
probat na Roane - Cholet vise od 153 koša
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2010.
Poruka: 33
11. ožujka 2011. u 22:17
Pa ne igramo ki fa meno...
1
  • Najnovije
  • Najčitanije