Komentari na tekst: Rijeka opet gostuje kod Udinesea, Cibalia na mini-pripremama u Daruvarskim toplicama

04. rujna 2012. u 14:51
To Rijeka dobiva, a i jako je korisno igrati sa jačima od sebe.
Wilson
Wilson
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 2.492
04. rujna 2012. u 15:09
Pa svako kolo igraju s igračima jačima od sebe...
WILSON!
Pristupio: 18.07.2012.
Poruka: 23
Al nesmije scoria bit glup..u toj utakmici treba probat 2-3 taktike da vidi koja je najbolja
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
04. rujna 2012. u 15:10
Nadam se da će Vinkovćanima dobro doći ove mini pripreme-sretno u nastavku sezone
Balthazar
Balthazar
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 489
04. rujna 2012. u 16:32
I ja mislim da bi Rijeci bolje došla utakmica sa nekim iz zadnje lige: barem bi uspjeli odigrati par paseva, valjda bi imali par prilika za gol pa bi vježbali i davanje golova, a osim toga nabili bi si samopouzdanje nakon veličanstvene pobjede od npr. 3:2. Malo se šalim, ali nisam siguran da će im puno koristiti da četvrti put igraju protiv Udinesea i mislim da im ne bi bilo na odmet odigrati sa lakšim protivnikom radi uigravanja s obzirom da su gotovo svi igrači novi.
Pristupio: 07.08.2011.
Poruka: 562
05. rujna 2012. u 12:03
Balthazar je napisao/la:
Vidi cijeli citat

o čem ti pričaš mi smo hajduka izdominirali u prvom poluvremenu posjed lopte 61 % a hajduk 39% udarci čini mi se 9:3 za nas i to samo u prvom poluvremenu korneri 11:4 i tako dalje i tako dalje
Pristupio: 09.06.2012.
Poruka: 405
05. rujna 2012. u 20:25
Nadam se da će ove prijateljske pripremne utakmice pomoći našim prvoligašima da spoznaju kako su nakupina amatera bez glave i repa, pozdrav Idukar17
[uredio Henry Kissinger - 05. rujna 2012. u 20:26]
Pristupio: 09.09.2010.
Poruka: 624
07. rujna 2012. u 10:48
Ovo se isplati ići pogledati. Samo sat i pol vožnje do Udina, laganini, turistički,...sjesti pojesti nešto,...popiti, pogledati utakmicu, đir onamo, đir tamo, pijača - i polako prema Kvarneru.