Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Šest pogodaka u uzbudljivom okršaju Slaven Belupa i Hajduka u Koprivnici

Vugi7 je napisao/la:
I opet sudac kriv? As ti gospe... koji vi karakter imate!? Hajduku će još valjda 15 godina suci biti krivi za svaki neuspjeh...
Vidi cijeli citat

pa jebem ti boga idiote jedan, sta se glupiras, jel ovdje nije ocito da je morao pustiti ovaj prekrsaj da se odradi, niko ne kaze da bi zabili ali zasto se nedaje sansa?

Previše se nerviraš, apsolutno je nebitno dal će Hajduk na kraju zaostati za Dinamom i filijalama 13 ili 15 bodova.

Pristupio: 29.08.2011.
Poruka: 151
03. studenog 2013. u 20:28
Lovro-ZG je napisao/la:

Odlična tekma.

Sudac ništa nije skrivio na kraju tekme. Bile su tri minute nadoknade, što znači da će se približno igrati tri minute, a ne najmanje tri. Mogao je nakon dvije i pol minute svirat kraj ak procjeni da je to dosta nadoknade bez obzira na gol u 91.

Nije istina. Informiraj se. Minimalno onoliko koliko pokaže 4. sudac! Više može, manje ne. Pročitaj pravila, pa se pametuj jer inače ispadaš glup.

Sudac je bio prilično pogubljen, nije da žuti Sušiću za start s leđa, nije da žuti za prekršaj na Kouassiju s obje noge. Bila je ruka u šesnaestercu Slavena, ali nisu ponavljali, pa ne znam je li bila uz tilo. Ali sve je to ok, recimo da je ima ujednačen kriterij kod ova 2 prekršaja koja sam spomenija... ali... ne dopustit izvest slobodni ako ga je već dosudio???

Netko je spomenio kako su igrači okružili suca na kraju. A šta bi vi napravili? Naročito da ste kapetan, ka šta je Maloča doša do suca, stavija ruke na leđa i kao kapetan (jedini koji po pravilima ima pravo razgovarat sa sucem!) doša do njega. Ponavljam, šta biste vi (bilo ko od vas) napravili u takvoj situaciji? Ne budite licemjeri.

@El capitan - pogledaj ovdje!

Ovima koji komentiraju ka i ovaj prije mojeg posta (mikula) i sličnima: gospodo, pravac Index!

Inače, ako je po prikazanoj igri ovo bila dobra utakmica, jao nama! Osim 1. Hajdukova, golovi više plod katastrofalnih reakcija Kalinića i obrane Slavena.
1:1 - Kalinić ispušta balun, koji prolazi IZA njega, na noge napadaču Slavena NA CRTI?!
2:1 - Kalinić propušta balun ispod ruke, obrambeni igrač kojem je prošla kroz noge je 2 metra ispred njega. Reakcija golmana = brzina puža kad se priždere! Ajd, baren izrađena akcija.
3:1 - Kalinić reagira jednako brzo kao kod 2. gola, baca se unatrag (klasična boljka Hajdukovih vratara), ispruža ruke kad ga je balun već proša.
3:2 - odbijanac, Slavenov golman je bija na balunu
3:3 - neshvatljiva greška 2 Slavenova obrambena igrača. Sudarili se? Oba promaše balun.

Sve u svemu, ništa osobito. Čak je i borbenosti nedostajalo u većem dijelu utakmice, a pogrešnih dodavanja s obje strane (više Hajduka) ka da igraju pioniri.
04. studenog 2013. u 00:01
Nakon što im je u kupu poklonjen povratak u utakmicu i prolaz iz nepostojećeg penala, Tudor bi stvarno mora mučat ma kakvo suđenje bilo na današnjoj utakmici jer ga nakon kupa nije bilo ni čut ni vidit kad su ih pogurali dalje, tako da mu ovo sranje po sucima nema blage veze
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.544
04. studenog 2013. u 12:48