Komentari na tekst: VIDEO: Sretni Turci izvukli remi u praznom Maksimiru

12
Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
05. rujna 2016. u 22:45
Ne sjecam se zadnji puta kad smo stvorili ovoliko prilika protiv dobre momcadi...a s druge strane ne sjecam se kad smo se zadnji put ovak napromasivali. sve tekme 1:1 u grupi zavrsile sta je dobro za nas.
vjesu
vjesu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 1.631
05. rujna 2016. u 22:50
Na kraju se nastavlja tendencija s EPa. Rezultat ne prati dobru igru. Steta da uz ovakvog maestralnog Luku Modrica nismo uspjeli pobjediti Tursku. Nadam se da nam nece falit ova dva boda. Ipak nisam bas razumio stavljanje Brozovica u ovom trenutku kao prvu zamjenu. Nije covjek jos odigrao minute...tako je i igrao. Sve u svemu smo imalo dosta peha. Glavu gore, bilo je puno vise dobrog nego loseg!
[uredio vjesu - 05. rujna 2016. u 22:52]
Pristupio: 13.11.2014.
Poruka: 123
05. rujna 2016. u 22:51
Isto tako smo "igrali najbolji nogomet na europskom prvenstvu" pa ispali.. Ja se pak ne sjecam kad je netko zadnji puta ovoliko forsirao jednog igraca (Mandzukica).. skini mu malo teret, neka udje s kupe i mozda zabije.. sto je previse je previse.. 83 minute... lopta polazi u sesnaestercu kraj njega a on kao stup.. jebes prilike i jebes sve.. dok zatucana drtina ne promijeni nesto nece se promijeniti ovo. ako stavljas u igru igraca koji nije u formi i koji nema srece onda normalno da ces nakon utakmice reci, nisamo imali srece.. cemu 83 minute?? ili bolje 500 minuta, ako vidis da ne ide, probaj nesto novo. sindrom goluza, babic.. cekaj i nadaj se. daj nemojte me jebat vise.. ae pozdrav
Pristupio: 14.08.2014.
Poruka: 1.062
05. rujna 2016. u 22:53
Da, nismo u zaostatku to je dobro. Moram pohvaliti igru, da je ralizacija bila na razini, bilo bi jeno 3-4 razlike za nas. Mi smo u 2 tekme protiv Turske pogodili 5!!! vratnica, a oni su nam zabili iz sumnjivog prekršaja nakon kojeg se lopta odbila od naših igrača. Mislim stvarno... Rakitić nije trebao igrati, vidi se da je čovjek nije bio u utakmici glavom, nije sramota, normalno je da je obitelj na 1. mjestu. Problem je što to Čačić, kao i mnogo toga nije prepoznao. Nažalost, on je pokazao da nije ništa naičio. Mandžu je trebalo vaditi nakon onoh promašaja, vidi se da je van forme. Danas je Modrić bio fenomenalan, ali drugi nisu bili na nivou. Posebno mi je žap Pjace, sjajno je ulazio u šanse, ali onaj odbijanac je morao zabiti.
Pristupio: 18.11.2013.
Poruka: 68
05. rujna 2016. u 23:00
Opet se vadimo na nesreću, što nije istina, sami smo krivi za sve naše propuste. Ne razumijem do kad Mandžukić bude imao toliko kredita. Pjacu danas nije išlo, ali bio je najopasniji u napadu i on je naša budučnost. Iznad sveg Hrvatska
Pristupio: 28.08.2009.
Poruka: 1.336
05. rujna 2016. u 23:11
ajme pa čačić je već u 85 min. mijenjao manđu.. Bravo čačke -ide na bolje ali opet kako si se usudio uvesti dva napadača u 85 minuti to je vrhunski potez majstora..ostajem bez daha.
05. rujna 2016. u 23:21
Nesreća se može manifestirati na razne načine. Ne može svatko primiti onakav gol, a s druge strane očito je i da trenutno nemamo napadača u formi ili ga barem izbornik ne pronalazi. To se može smatrati vlastitim propustom. Međutim da je tu bila jedna ekipa koju tradicionalno uvijek prati sreća, recimo Portugal, ovo bi završilo 3-4 razlike čak i da su odigrali za nijansu slabije. Da ima puno naših propusta - ima, ali da nemamo ni mrvu sreće to je isto činjenica.
[uredio sportoz - 05. rujna 2016. u 23:23]
Shime sa planine
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.03.2012.
Poruka: 62
05. rujna 2016. u 23:40
Slazem se sa vecinom komentara i rezimiram, Mandzo treba na klupu neko vrijeme. Uz Rakitica je trebalo i Perisica izvuci van. No, ima i pozitivinh strana, utakmicu protiv Portugala svicarski komentatori su proglasili neprobavljivom, danas je utakmica bila dosadna ali ipak probabljiva, znaci napredak!!
05. rujna 2016. u 23:41
loccotus je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Bilo je dosta tekmi kada je falila egzekucija. Evo svjež primjer sa EP upravo protiv turaka(4 super prilike), zatim čehe koje smo galantno mogli ispratiti sa 6, 7 komada a bilo je i prilika protiv Portugala..