A moj Mujke. Kam si ti otišel? Kaj ti niko nije rekel da Vegetančec više ne daje lovu?
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 11.395
28. veljače 2010. u 20:53
bija sam na utakmici i dojma sam da smo imali daleko više sreće nego pameti. Sve nam je ulazilo; prva 4 udarca u okvir gola (prvi tek u 48. minuti!) - 4 gola... rezultatu usprkos, igra je bila loša, bez glave i repa sa puno previše napucavanja - panika kao da igramo protiv Barcelone. Skoko je bio posebno loš, nijedan pas po zemlji. Obrana ne zna iznijeti loptu pa napucava najčešće na sitnog Vukušića. Gosti iz Koprivnice izgledali su kao amateri - nisu ni pokušali ništa odigrati. Sve u svemu nisam zadovoljan, mislim kako nema šanse da osvojimo prvenstvo a polufinale sa Dinamom će bit ajme.
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Pristupio: 23.02.2010.
Poruka: 51
28. veljače 2010. u 21:42
Nakon prvog poluvremena bilo je jasno da će prvi udarac Hajduka u okvir gola biti pogodak i tako je na kraju i bilo. Onaj Rodić je vratar na razini treće seoske lige, prima golove u svoj kut, nezna kad istrčat, a kad ostat na liniji, spor je i ukratko - RUPA. A šta se tiće igre Hajduka, to je onako, srednja žalost s nekoliko dobrih poteza koji su na kraju i riješili utakmicu. Ako ih ovih 5:0 zadovolji bit će kukulele već u Zaprešiću...
Bogomdani
Bogomdani
01. ožujka 2010. u 15:59
da mi je netko na poluvremenu rekao da će završit 5:0 ja bi mu reka: "ti si lud čovik!"