bmw M3 je napisao/la:
hahaha toliko smo moćni da jednu repku šaljemo na finaliste a ovu drugu na Talijane.Realno Leško i Vrsaljko u prvu.Sad se tek vidi razlika između ova dva stopera i Lovrena.Lovren im može bit samo zamjena.Vrasljeko vrhunska brzina,motorika i transformacija u naapd te utrčavanje.Kovačić je fenomen.Badelj ugodno iznenađenje.Trebo bi konkurirat za prvi 11.Čop ja užas kao i onaj Milić.Da je umjesto Čopa Rebić bilo bi preeedobro.Već bi ovi gubili 2-3:0.Odlično iznošenje lopte.Naši koji nikad nisu igrali igraju bolje od Argentine s 6 igrača iz finala.To sve govori.
Vidi cijeli citat
slazem se za Vrsaljka, to govorim vec zadnjih 6 mjeseci. Ali jebiga takav smo narod da ne mozemo kapetana strpat na klupu, nazalost. Jedvaj je puno bolje rjesenje nego Lovren i igra bolje nego Corluka. Stvarno ne kuzim ljude koji forsiraju Brozovica, a Kovacic mu zamjena ili Badelj koji nije ni bio u kadru.