Komentari na tekst: Veliki preokret Andyja Murraya

Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 32.559
31. svibnja 2011. u 16:32
gledao sam peti set danas i Murray je zaslužio pobjedu, bio je agresivniji i napadao je dok se Troicki samo branio, a zna se da obrana nije njegovo najjače oružje. vrlo dobar meč i čestitke Murrayu jer je unatoč bolovima pokazao karakter i zasluženo ide dalje
Facts don't care about your feelings!
Pristupio: 16.10.2010.
Poruka: 89
31. svibnja 2011. u 17:59
Troicki je izgubio dobiveni meč, nema završnicu ... a Murray je to sretno i spretno iskoristio. Ukoliko Murray ne popravi igru do Nadala/Soderlinga nevjerujem da će proći tu prepreku ... mada ne bi ni Chelu optisao iako bi to trebao biti lak posao za Škota
Vidi cijeli citat

Jesi ti majstore siguran da si gledao peti set ovog meča? Jer sam ga gledao također i jedina Murrayova taktika je bila prebaci lopticu na drugu stranu i čekaj grešku Troickog. Zadnjih par gemova se svelo na udarce Troickog u mrežu ili aute od 1-10 cm u pokušaju winnera. Usporedi winnere i neprisiljene greške zadnjeg seta i vidit ćeš da sam u pravu!
Hajduku ekber!
danchy
danchy
31. svibnja 2011. u 22:55
da, jeremijaX, dobar si... Murray ofenzivnije nije igrao u životu, a Troicki se vrlo dobro branio, a sve njegove greške i winneri su dolazili iz obrane, iznimka je nakon pogođenog prvog servisa kad je napadao, ali to je bilo sve. da, gledao sam cijeli peti set i pratim tenis dovolno dugo da razlikujem takve stvari. zato ne soli pamet