Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Debitant i bivši Farmaceut nanijeli Slavenu drugi poraz sezone

Pristupio: 09.06.2012.
Poruka: 405
16. rujna 2012. u 21:31
samsvojmajstor je napisao/la:
ajde ti malo olaksaj s tim vrijedjanjem, ne znas kak je to gledat takvu utakmicu uzivo , odu ti živci nakon toga... Slaven ne moze zabit gol,rijeka zadrzava...
Vidi cijeli citat

Da nema potrebe za vređanjem, ali gledaj realno da Vuga nije takva klasa da zabije iz slobodnjaka, nikad ni nebi dali gol, a da je Slaven imao neke 100% prilike, mislim poput Benkove u 2. poluvremenu i nije, ako ćemo realno
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 380
16. rujna 2012. u 21:35
nisu imali 100% prilike ,ali pritiskali su dobro,samo šta Slaven nema ofenzivca koji će imat muda opalit po golu i takvim potezom dignut ekipu.... Vurginec igra samo zbog takvih poteza jer budimo realni on je igrač manje za slaven na terenu,stoji i njemu su uvijek svi krivi samo on je savršen.
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
16. rujna 2012. u 21:41
daj ne pricaj gluposti samsvojmajstor, po tvome po igri i zasluzenosti Rijeka bi danas bila prva na tablici, posto je u svakoj utakmici osim one prve protiv Splita, bila dominantna, imala posjed i prilike na svojoj strani i drzala protivnika u saci.. Sjetite se svi samo utakmice s Hajdukom gdje smo na kraju utakmice imali oko 15-ak kornera.. to sta je Slaven odigrao bolje prvih pol sata drugog poluvremena nista ne govori, i za onaj gol nije tolko zasluzan Vugrinec nego jako losa intervencija Lisjaka, a sansi je dobrih bilo i s jedne i druge strane.. uostalom 1:3 govori sve, i to jos na vasem terenu..
FOF
[uredio RiBoy18 - 16. rujna 2012. u 21:46]
Poruka: 380
16. rujna 2012. u 21:48
RiBoy18 je napisao/la:
FOF

ne zelim se spušat toliko nisko da ti na ovo idem odgovarat...

ironije li

Činjenica je da nam se osvetio jako loš ulazak u utakmicu. Bezvoljnost u situaciji kada imaš priliku preuzeti vrh tablice ne kužim. A sudac nije ništ posebno zaje*al tak da priča o krađi ne drži vodu.
WILSON!
Poruka: 528
16. rujna 2012. u 22:05
FOF

Ti si se prijatelju moj vec dovoljno nisko spustio, nemoj bolje, osim ako nemas fetis na skupljanje ovih minusica?
Balthazar
Balthazar
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 489
16. rujna 2012. u 22:12
Da malo prekinem vrijeđanja i dadem svoj pogled na utakmicu - začudila me početna jedanaestorka Slavena: Vugrinec, Glavica i svi ostali defenzivno orjentirani, uključujući 3 čista stopera. Zbog toga je prvo poluvrijeme Slaven loše izgledao, nije bilo nikoga da progura loptu do napadača koji su se morali vraćati po loptu i onda nikoga nisu imali za dodati. Ako nije bilo Raka, trebao je bar igrati Delić (ili Šaban) - uvjeren sam da bi to izgledalo puno bolje u prvom dijelu.
Još jedno moje mišljenje: Šaban je bolji od Bušića i mislim da mora igrati prije njega.
Pristupio: 09.09.2010.
Poruka: 624
16. rujna 2012. u 22:35
Odlična utakmica!!! I Rijeka i Slaven Belupo su pokazali da ipak ima vrhunskog nogometa u HNL, malo,...ali ga ima. I ove dvije ekipe su za to zaslužne. Sezona je duga i tek sada postaje zanimljiva. Slaven Belupo će nedvojbeno stati ne noge već u idučem kolu. Rijeka se diže iz kola u kolo. Ipak je neuigranost bila kamen spoticanja, a ne trener Scoria kako neki "pametnjakovići" trabunjaju. U igri je još i Split! Dinamu neće biti lako ove sezone.
Pristupio: 22.07.2010.